Latvijas izlase otrajā pārbaudes spēlē piekāpjas Vācijai ar 1:3

Arēnā Rīga otrajā savstarpējā pārbaudes spēlē Latvijas izlase piekāpās ar 1:3. Vienīgos vārtus mūsējo labā guva Viktors Bļinovs, bet par mača labāko spēlētāju Latvijas izlasē atzina vārtsargu Sergeju Naumovu. Pirmajā trešdaļā laukumā ritēja līdzīga cīņa, taču aktīvāk spēlēja un arī uzbruka Vācijas izlasei. Latvijas hokejistu darbībā ļoti labi varēja redzēt nedēļu ilgās fiziskās sagatavotības treniņnometnes sekas, jo mūsējie bija visai smagnēja, kas traucēja veidot arī kvalitatīvu saspēli. Vienīgie vārti pirmajā periodā tika gūti astotajā minūtē, kad Sergeju Naumovu pārspēja vāciešu uzbrucējs Andrē Rankels.Otrajā trešdaļā uz noraidījumu fona iniciatīvu ik palaikam pārtvēra te vien akomanda, te otra, bet perioda 6. minūtē vienatnē pret Vācijas izlases vārtsargu izslidoja Viktors Bļinovs un 1:1. Taču divas minūtes pirms trešdaļas beigām Mihaels Volfs ar negaidītu, ātru un ļoti precīzu metienu atkal vadībā izvirzīja viesus.Spēles trešajā trešdaļā abas komandas izveidoja visvairāk vārtu gūšanas iespējas, un vienreiz pēc Grigorija Panteļejeva raidījuma ripa trāpīja pa Vācijas izlases vārtu stabiņu. Taču galarezultātā gūti tika tikai vieni vārti - trīs minūtes pirms mača beigām Krišjāņa Rēdliha rupju kļūdu aizsardzībā izmantoja Džons Trips un 1:3. Pusminūti pirms spēles beigām Oļegs Znaroks vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju, taču tas neko nemainīja, Vācijas izlase pamanījās iemest ripu arī tukšajos Latvijas izlases vārtos, tomēr dažas sekundes pēc finālsirēnas. Nākamo pārbaudes spēli Latvijas izlase aizvadīs piektdien, 13. aprīlī, kad Espo tiksies ar Somijas valstsvienību.9. aprīlis, Arēna Rīga, Pārbaudes spēle hokejā.Latvija - Vācija 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) spēles protokolsVārtu guvēji:

7:44 Rankels (Felski, Barta) 0:1,
Bļinovs (Jerofejevs, Ankipāns) 1:1,
38:20 Volfs (Tolzers, Hackerts) 1:2, 56:53 Trips 1:3.Vārtsargi: Naumovs (no 59:32 tukši vārtu) un ZiffersSoda minūtes: 12:8Metieni: 16:28Latvijas izlases sastāvs:Naumovs (Raitums); Cipulis – Vasiļjevs – G.Džeriņš, Reķis – Tribuncovs; Dārziņš – Bērziņš – M.Rēdlihs, Laviņš – Sorokins; Bļinovs – Semjonovs – Ankipāns, Jerofejevs – Jass; Macijevskis – Širokovs – Panteļejevs; Andersons – K.Rēdlihs; A.Džeriņš.