ASK/Ogre pārspēj Rīga 2000 Latvijas kausa izcīņas spēlē

19. augusta Latvijas kausa izcīņas spēlē INBOX.lv ledus hallē Piņķos principiālā spēlē HK ASK/Ogre pārspēja HK Rīga 2000 ar rezultātu 5:3, revanšējoties par zaudējumu savā laukumā. Ogrēnieši jau pirmajā trešdaļā ieguva izšķirošo pārsvaru, pēc Adamoviča un Brencāna raidījumiem izvirzoties vadībā ar 2:0. Otrajā periodā abas komandas guva pa diviem vārtiem, un viesi saglabāja divu vārtu pārsvaru. Rīdzinieku labā vārtus guva Straupe un Brancis, bet ogrēniešiem izcēlās Eniks un Ugarovs. Arī trešajā periodā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem (Rīga 2000 labā vārtus guva Želubovskis, bet ASK/Ogre rindās izcēlās Kardašs), un spēle noslēdzās ar ASK/Ogre uzvaru 5:3.

2008. gada Latvijas kausa izcīņa hokejā
2008. gada 19. augusts, INBOX.lv ledus halle Piņķos
8. Rīga 2000 – ASK/Ogre 3:5 (0:2, 2:2, 1:1) Spēles protokols
Vārtu guvēji: 03:54 Adamovičs (Ignatovičs) 0:1, 18:36 Brencāns (Ignatovičs, Adamovičs) 0:2, 23:32 Straupe (Meija, Želubovskis) 1:2, 30:08 Brancis 2:2, 33:56 Eniks (Kardašs, Kokļins) 2:3, 34:57 Ugarovs (Maslovskis, Žaltkovskis) 2:4, 44:18 Kardašs (Kokļins, Eniks) 2:5, 50:51 Želubovskis (Straupe, Meija) 3:5.
Vārtsargi: Muštukovs (no 30:08 Lūsiņš) – TerentjevsSoda minūtes: 14:20 (2:2, 8:14, 4:4)