Latgales hokejisti sagādā pirmo zaudējumu Liepājas Metalurgam Latvijas kausa izcīņā

Kārtējā 2008. gada Latvijas kausa izcīņas hokejā spēlē Daugavpilī vietējā Latgale sagādājusi pirmo zaudējumu turnīrā pašreizējajiem Latvijas čempioniem un kausa īpašniekiem Liepājas Metalurgam, izcīnot uzvaru ar 3:2. Spēles pirmā trešdaļa aizritēja līdzīgā cīņā un nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās. Tikai otrās trešdaļas vidū liepājnieki realizējot skaitlisko vairākumu pēc Ivanova precīza metiena atklāja spēles rezultātu. Pēc piecām minūtēm mājiniekiem ar ukraiņu leģionāra Begas pūlēm izdevās panākt izlīdzinājumu, un arī 2. periods noslēdzās ar neizšķirtu 1:1. Trešajā periodā Liepājas Metalurga hokejisti pēc Mihailova metiena vēlreiz realizēja skaitlisko vairākumu un izvirzījās vadībā ar 2:1. Taču pēc piecām minūtēm Lobačovs atkal izlīdzināja rezultātu 2:2, bet vēl pēc brīža slovāks Peks guva trešos vārtus Latgalei, un daugavpilieši svinēja laimīgu uzvaru ar 3:2.

2008. gada Latvijas kausa izcīņa hokejā
2008. gada 25. augusts, Daugavpils ledus halle
12. Latgale – Liepājas Metalurgs 3:2 (0:0, 1:1, 2:1) Spēles protokols
Vārtu guvēji: 32:03 Ivanovs (Ozols, Feldmanis vair.) 0:1, 37:24 Bega (Fadejevs, Rosļakovs) 1:1, 46:25 Mihailovs (Brahmanis, Ļouškins vair.) 1:2, 51:51 Lobačovs (R. Borisenko) 2:2, 56:54 Pek (Vasiļjevs, Bauba) 3:2.
Vārtsargi: Šibanovs – Legzda (no 59:37 tukši vārti)
Soda minūtes: 24:14 (2:2, 16:10, 6:2)