HS Rīga/Prizma-Hanza izcīna otro uzvaru čempionātā, pārspējot SK Rīga 18

2009. gada Latvijas Atklātajā čempionātā hokejā 14.

oktobrī tika aizvadīta tikai viena spēle, kurā Hokeja skolas Rīga/Prizma-Hanza hokejisti savā laukumā Volvo sporta centra ledus hallē ar rezultātu 5:2 pārspēja jaunos SK Rīga 18 hokejistus.Jau no paša spēles sākuma pieredzējušākie HS Rīga/Prizma-Hanza hokejisti pārņēma iniciatīvu un jau līdz mača 8. minūtei ar Briņeca, Valdmaņa un Mētras pūlēm bija panākuši jau ievērojamu pārsvaru. Spēles turpinājumā mājinieki nedaudz nomierinājās un otrajā trešdaļā guva tikai vienus vārtus (Maziņš). Trešajā periodā izmantojot mājinieku atslābināšanos SK Rīga 18 hokejisti ar Artūra Batraka pūlēm spēja gūt divus vārtus, uz ko HS Rīga/Prizma-Hanza spēja atbildēt tikai ar vēl vienu Briņeca precīzu metienu, kas ļāva Hokeja skolas Rīga/Prizma-Hanza komandai izcīnīt otro uzvaru šajā čempionātā ar 5:2.