Ozolnieki/MONARCH pārspēj LSPA/Rīga Latvijas čempionāta spēlē

K

ārtējā Latvijas Atklātā čempionāta hokejā spēlē otro zaudējumu turnīrā piedzīvojuši LSPA/Rīga hokejisti, kuri savā laukumā Akadēmijas ledus hallē atzina Ozomnieki/MONARCH pārākumu ar rezultātu 2:4.Pavisam nesen – sestdien, abas komandas jau spēlēja Ozolniekos un tad uzvaru izcīnīja studenti. Arī šoreiz LSPA/Rīga hokejisti iesāka apņēmīgi pirmajā periodā gūstot divus vārtus (Arnis usiņš un Vladislavs Balakuns), uz ko viesi atbildēja tikai ar vienu precīzu raidījumu (Nikolajs Jerofejevs). Pēc šāda sākuma līdz nākamo vārtu guvumam bijā jāgaida līdz pat 3. trešdaļai, kad pieredzējušie viesi pārsteidza daudz jaunākos LSPA/Rīga hokejistus ar trim vārtu guvumiem (Māris Drelings, Mihails Bogdanovs un Nikolajs Jerofejevs), noliecot mača uzvaras kausus savā labā.Pēc šī panākuma Ozolnieki/MONARCH ar izcīnītiem 15 punktiem 7 spēlēs pakāpās turnīra tabulā uz 3. vietu, savukārt, LSPA/Rīga saglabāja 2. pozīciju ar 16 punktiem 8 mačos.