Liepāja un Zemgale izcīna uzvaras

Vakar, 19. janvārī Latvijas atklātajā hokeja čempionātā norisinājās divas spēles. Liepājas metalurgs savās mājās pārliecinoši apspēlēja HK Ogre. Jelgavā, Zemgale/JLSS tikai spēles izskaņā izcīnīja grūtu uzvaru pār HS Rīga/Prizma.

Liepājas metalurgs 2 ar rezultātu 7:3 (3:1, 2:1, 2:1) savā laukumā pārspēja hokeja klubu Ogre. Jau spēles pirmais periods bija rezultatīvs – metalurgu labā 9. minūtē vārtus guva Dāvis Paipa, pēc pavisam neilga mirkļa 12. minūtē Egils Kalns, bet 13. – Valters Freijs, tajā pat laikā viesi atspēlējās tikai vienu reizi. Otrajā periodā mājinieki savu pārsvaru palielināja vēl par diviem vārtiem (Kārlis Ozoliņš un Kristers Freibergs), savukārt Ogres labā atkal tikai vieni vārti. Viesi trešo periodu sāk ar vārtu guvumu, bet punktu visam pieliek Valters Freijs un Edgars Siksna nostiprinot uzvaru – 7:3.

Mājinieki, Zemgale/JLSS hokejisti, spēlēs pēdējās sekundēs tomēr prata izcīnīt uzvaru pār HS Rīga/Prizma komandu – 5:4 (1:1, 1:0, 3:3). Mača pirmajā trešdaļā komandas apmainījās ar rezultatīviem metieniem, jelgavnieku rindās izcēlās Andis Āboliņš. Otro trešdaļu veiksmīgāk aizvadīja mājinieki, kuri guva arī vārtus, precīzs metiens Mikam Komulim. Ļoti rezultatīva izrādījās trešā trešdaļa, abas komandas kopā guva sešus vārtus. Mača pēdējā minūtē, pie rezultāta 4:4 laimīgus vārtus (25 sekundes pirms spēles beigām) guva viens no Zemgales līderiem – Aldis Āboliņš, kuram tie bija otrie mačā.

Īstenībā liels prieks par izcīnītiem trim punktiem, jāatzīst, ka mača beigās mums uzsmaidīja veiksme. Tāpat jāatzīmē, ka šodien spēlēja pavisam cita Prizma, šodien viņi bija ļoti motivēti un spēlēja patiešām labi, ne pa velti viņi iepriekšējā spēlē uzvarēja SMSCredi.lv hokejistus. Protams, ka viņiem vēl priekšā cīņa par play–off, kas noteikti dzen uz priekšu – dod spēlētājiem papildus emocijas. Ja paskatāmies turnīra kalendārā, tad prieks, ka rīdziniekus esam apspēlējuši visās četrās savstarpējās spēlēs, kas mums dod tikai pozitīvas emocijas, tā pēc spēles jelgavnieku komandas galvenais treneris Ronalds Ozoliņš.

Nākamās Latvijas atklātā hokeja čempionāta spēles tiks aizvadītas šo piektdien, 21. janvārī HS Rīga/Prizma uzņems Liepājas metalurgs 2, Ozolnieki-MONARCH savā laukumā spēkiem mērosies ar HS Rīga/LSPA. Sestdien, 22. janvārī DHK Latgale viesosies Ogrē, Ozolnieki-MONARCH Ozo ledus hallē sacentīsies ar SMScredit.lv un Zemgale/JLSS viesosies Viļņā.