"Kurbadam" sestā uzvara pēc kārtas, "Zemgale" atkal pieveic "Dinamo Junioru"

Sesto uzvaru pēc kārtas Latvijas hokeja čempionātā svinēja līdere HK "Kurbads", kas savā laukumā atspēlējās un bullīšos pieveica "Ozolniekus"/"Monarch" (4:3). Savukārt HK "Zemgale"/LLU piekto reizi šosezon uzvarēja "Dinamo Juniors" – 4:3.

Ceturtajā vietā esošā "Ozolnieki"/"Monarch" pakutināja nervus Ogres "Kurbadam", kas divreiz atspēlējās un neizšķirtu panāca sešarpus minūtes līdz pamatlaika beigām (3:3). Izlīdzinājuma vārtus guva Ronalds Cinks. Bullīšos uzvarētājs tika noskaidrots tikai septītajā sērijā, kad pēc 13 (!) neveiksmīgiem mēģinājumiem pēc kārtas savu iespēju izmantoja Ēriks Bisenieks (4:3).

Otrā spēlē "Dinamo Juniors" gan pirmās, gan otrās trešdaļas sākumā izvirzījās vadībā (1:0, 2:1), tomēr sīvā cīņā pārāka izrādījās "Zemgale"/LLU. (4:3) Pēc 40 spēlētām minūtēm rezultāts bija neizšķirts 3:3, bet pēdējo vārdu deviņas minūtes līdz pamatlaika beigām teica Reinis Demiters (4:3).

22 gadus vecais aizsargs līdz ar to piedalījās visos komandas vārtu guvumos – trīs precīzi metieni un viena rezultatīva piespēle. Iepriekšējos savstarpējos mačos jelgavnieki uzvarēja ar 6:0, 4:1, 3:1 un 3:2 (bullīšos). "Dinamo Junioram" Latvijas čempionātā tas bija piektais zaudējums pēc kārtas.