Latvijas U18 izlase atzīst Šveices vienaudžu pārākumu

Latvijas U18 hokeja izlase Slovākijā notiekošajā pasaules čempionāta augstākajā divīzijā ar 0:4 piekāpās Šveices vienaudžiem. Nākamo spēli Latvijas izlase aizvadīs svētdien, kad mērosies spēkiem ar Somiju.

Divas ripas Jāņa Vora sargātajos vārtos nonāca pirmajā trešdaļā, savukārt otrajā periodā šveicieši palielināja pārsvaru līdz 3:0. Vori pēc trešo vārtu zaudējuma aizstāja Niklāvs Rauza, taču pēdējā trešdaļā arī viņš tika pārspēts.

Nākamajās grupas spēlēs galvenā trenera Igora Smirnova vadītie Latvijas jaunieši svētdien tiksies ar pašreizējo čempioni Somiju, kas turnīru sāka ar uzvaru pār mājiniekiem slovākiem (5:4), kuri būs Latvijas izlases pretinieki pirmdien.

Grupas četras spēcīgākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, savukārt pēdējās vietas īpašniece piedalīsies pārspēlēs par vietas saglabāšanu elitē.

Pasaules U-18 hokeja čempionāts, Poprada, 14. aprīlis

Šveice - Latvija 4:0 (2:0; 1:0; 1:0)
Vārti: 02:57 Egenbergs (Millers, Hišjers) 1:0, 13:12 Kuraševs (Matevs, Zigrists) 2:0, 27:40 Zigrists (Le Kultrē), vair.) 3:0, 43:50 Egenbergers 4:0.
Soda min.: 8-10.
Metieni: 44:27.
Vārtsargi: Voris (20:00 Rauza, 58:34-58:55, 59:32-60:00 tukši vārti) – Dzaetta.