Studentu izlase vēlreiz pārspēj Japānu un cīnīsies par 5. vietu

Pārliecinošu uzvaru, šodien izcīnīja Latvijas studentu hokeja izlase, kura pasaules ziemas Universiādes ietvaros, pārspēja Japānas izlasi ar rezultātu 7:3.

Spēli mūsu izlase iesāka vareni, pēc nospēlētām trim minūtēm, rezultāts bija 2:0, mūsējo labā. Abus vārtus guva Valters Freijs. Pirmā trešdaļa pagāja ar nospiedošu, Latvijas izlase pārsvaru. Japānas izlasei, iespēju apdraudēt pretinieku vārtus īsti nebija, kas perioda 15.minūtē ļāva mūsu puišiem gūt vēl vienus vārtus, šoreiz ar precīzu metienu izcēlās Juris Ziemiņš.

Uzreiz pēc pārtraukuma, Māris Diļevka izcēlās ar precīzu metienu, bet vēl pēc četrām minūtēm, savus trešos vārtus jeb "Hat trick" guva Valters Freijs, kuram padevās lielisks metiens augšējā vārtu stūrī.(5:0). Japānas izlase turpinājumā mazliet aktivizējās, gūstot vienus vārtus, bet ātri vien, Romāns Nekļūdovs atjaunoja piecu vārtu pārsvaru.(6:1).

Trešajā periodā komandas spēlēja atbrīvoti, komandas bieži vien pārkāpa noteikumus, pieļāva muļķīgas kļūdas un arī apmainījās ar vārtu guvumiem. Spēle noslēdzās ar Latvijas uzvaru, kura jau otro reizi turnīrā, pārspēja Japānas izlasi.

Rītdien mūsējiem spēle par 5.vietu turnīrā, pretim stāsies Slovākijas izlase, kura šodien pārspēja Zviedrijas studentus ar rezultātu 4:2. Spēles sākums 8:30 pēc Latvijas laika.