128 |
Prizma 10 - Liepājas SSS |
2023/2024: LBJČH: U15
|
Volvo SC ledus halle
|
2024-03-2525.03.2024. |
17:15 |
8:3 |
135 |
Prizma 10 - Daugavpils Sporta skola U-15 |
2023/2024: LBJČH: U15
|
Volvo SC ledus halle
|
2024-03-2727.03.2024. |
18:30 |
2:4 |
33 |
Valmieras hokeja skola - Prizma 11 |
2023/2024: LBJČH: U13: AA grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2024-03-2626.03.2024. |
18:45 |
2:5 |
19 |
Jelgavas LSS - Prizma 07 |
2023/2024: LBJČH: U17: AAA grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2024-03-2626.03.2024. |
19:00 |
3:2 PSM |
12 |
HS Kurbads - HS RĪGA 2008 |
2023/2024: LBJČH: U17: AAA grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2024-03-2828.03.2024. |
15:45 |
4:1 |
13 |
HS RĪGA 2008 - Prizma 07 |
2023/2024: LBJČH: U17: AAA grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2024-03-2929.03.2024. |
19:15 |
|
17 |
HK Zemgale/LBTU - HK MOGO/LSPA |
2023/2024: OHL: Play-off
|
Jelgavas ledus halle
|
2024-03-2727.03.2024. |
19:00 |
2:3 |
18 |
HK Zemgale/LBTU - HK MOGO/LSPA |
2023/2024: OHL: Play-off
|
Jelgavas ledus halle
|
2024-03-2929.03.2024. |
13:00 |
0:0 |
19 |
HK MOGO/LSPA - HK Zemgale/LBTU |
2023/2024: OHL: Play-off
|
Mogo ledus halle
|
2024-03-3131.03.2024. |
13:00 |
|
159 |
Liepājas SSS - HK Tukums |
2023/2024: JAHL
|
LOC ledus halle
|
2024-03-2828.03.2024. |
19:30 |
7:2 |
139 |
Liepājas SSS - Prizma |
2023/2024: JAHL
|
LOC ledus halle
|
2024-03-2929.03.2024. |
13:00 |
0:0 |
161 |
Baltu Vilki - HC Žalgiris |
2023/2024: JAHL
|
Inbox.LV ledus halle
|
2024-03-3131.03.2024. |
|
W:0 |
160 |
Prizma - HS RĪGA |
2023/2024: JAHL
|
Volvo SC ledus halle
|
2024-03-3131.03.2024. |
11:15 |
|
163 |
Brocēni - HS Kurbads |
2023/2024: JAHL
|
Brocēnu sporta centrs
|
2024-03-3131.03.2024. |
12:00 |
|
193 |
Brocēni - Zibeņi |
2023/2024: LBJČH: U10: A Rietumi
|
Tukuma ledus halle
|
2024-03-2929.03.2024. |
11:00 |
2:8 |
194 |
HK Ventspils - HK Tukums |
2023/2024: LBJČH: U10: A Rietumi
|
Tukuma ledus halle
|
2024-03-2929.03.2024. |
11:00 |
4:2 |
195 |
Liepājas SSS - Brocēni |
2023/2024: LBJČH: U10: A Rietumi
|
Tukuma ledus halle
|
2024-03-2929.03.2024. |
11:30 |
3:2 |
196 |
Jelgavas LSS - Talsu NSS/THK |
2023/2024: LBJČH: U10: A Rietumi
|
Tukuma ledus halle
|
2024-03-2929.03.2024. |
11:30 |
2:0 |
197 |
HK Ventspils - HK Tukums |
2023/2024: LBJČH: U10: A Rietumi
|
Tukuma ledus halle
|
2024-03-2929.03.2024. |
12:00 |
|
198 |
HK Olaine Sarkanie - Zibeņi |
2023/2024: LBJČH: U10: A Rietumi
|
Tukuma ledus halle
|
2024-03-2929.03.2024. |
12:00 |
2:4 |
199 |
Brocēni - Jelgavas LSS |
2023/2024: LBJČH: U10: A Rietumi
|
Tukuma ledus halle
|
2024-03-2929.03.2024. |
12:45 |
|
200 |
Liepājas SSS - Talsu NSS/THK |
2023/2024: LBJČH: U10: A Rietumi
|
Tukuma ledus halle
|
2024-03-2929.03.2024. |
12:45 |
|
201 |
Jelgavas LSS - HK Olaine Sarkanie |
2023/2024: LBJČH: U10: A Rietumi
|
Tukuma ledus halle
|
2024-03-2929.03.2024. |
13:15 |
|
202 |
Zibeņi - HK Ventspils |
2023/2024: LBJČH: U10: A Rietumi
|
Tukuma ledus halle
|
2024-03-2929.03.2024. |
13:15 |
|
203 |
HK Tukums - Talsu NSS/THK |
2023/2024: LBJČH: U10: A Rietumi
|
Tukuma ledus halle
|
2024-03-2929.03.2024. |
13:45 |
|
204 |
Liepājas SSS - HK Olaine Sarkanie |
2023/2024: LBJČH: U10: A Rietumi
|
Tukuma ledus halle
|
2024-03-2929.03.2024. |
13:45 |
|
34 |
Brocēni - HK Tukums |
2023/2024: LBJČH: U12: AA grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2024-03-2929.03.2024. |
12:00 |
7:2 |
36 |
Daugavpils Sporta skola U-12 - HS Grīziņkalns |
2023/2024: LBJČH: U12: AA grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
12:15 |
|
35 |
Liepāja SSS - HK Ventspils |
2023/2024: LBJČH: U12: AAA grupa
|
LOC ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
12:30 |
|
36 |
HK Olaine - BHC37 |
2023/2024: LBJČH: U12: AAA grupa
|
Olaines slidotava
|
2024-03-3030.03.2024. |
14:30 |
|
4 |
Latvijas sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase |
2023/2024: Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles
|
Volvo SC ledus halle
|
2024-03-2929.03.2024. |
19:00 |
|
78 |
Brocēni - HS Falcons |
2023/2024: LBJČH: U16
|
Brocēnu sporta centrs
|
2024-03-3030.03.2024. |
12:00 |
|
76 |
Daugavpils Sporta skola U-16 - HK Ventspils |
2023/2024: LBJČH: U16
|
Daugavpils ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
15:00 |
|
46 |
Baltu Lūši 2015 - Ogres novada lāči |
2023/2024: LBJČH: U9: B Austrumi
|
Jēkabpils ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
12:00 |
|
47 |
Daugavpils Sporta skola U-9B - Baltu Lūši 2016 |
2023/2024: LBJČH: U9: B Austrumi
|
Jēkabpils ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
12:00 |
|
37 |
HS Baltijas Vilki U9B - Laima |
2023/2024: LBJČH: U9: B grupa
|
T/c Akropole slidotava
|
2024-03-3030.03.2024. |
12:00 |
|
38 |
Ice Academy - Prizma 16 |
2023/2024: LBJČH: U9: B grupa
|
T/c Akropole slidotava
|
2024-03-3030.03.2024. |
12:00 |
|
46 |
Hockey Planet - HK Olaine Baltie |
2023/2024: LBJČH: U9: B Rietumi
|
Tukuma ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
12:30 |
|
47 |
Liepāja SSS Balti - HK Olaine |
2023/2024: LBJČH: U9: B Rietumi
|
Tukuma ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
12:30 |
|
48 |
Valmieras hokeja skola zili - Baltu Lūši 2015 |
2023/2024: LBJČH: U9: B Austrumi
|
Jēkabpils ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
12:30 |
|
49 |
Ogres novada lāči - OGRE JUNIORS |
2023/2024: LBJČH: U9: B Austrumi
|
Jēkabpils ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
12:30 |
|
39 |
Prizma 16 - Laima |
2023/2024: LBJČH: U9: B grupa
|
T/c Akropole slidotava
|
2024-03-3030.03.2024. |
12:30 |
|
40 |
HS Grīziņkalns - HS Kurbads |
2023/2024: LBJČH: U9: B grupa
|
T/c Akropole slidotava
|
2024-03-3030.03.2024. |
12:30 |
|
48 |
Hockey Planet - Liepāja SSS Balti |
2023/2024: LBJČH: U9: B Rietumi
|
Tukuma ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
13:00 |
|
49 |
HK Ventspils 2016 - HK Ozoli |
2023/2024: LBJČH: U9: B Rietumi
|
Tukuma ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
13:00 |
|
50 |
Daugavpils Sporta skola U-9B - Baltu Lūši 2016 |
2023/2024: LBJČH: U9: B Austrumi
|
Jēkabpils ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
13:00 |
|
41 |
HS Kurbads - HS Baltijas Vilki U9B |
2023/2024: LBJČH: U9: B grupa
|
T/c Akropole slidotava
|
2024-03-3030.03.2024. |
13:00 |
|
46 |
HS Baltijas Vilki U9A - Brocēni |
2023/2024: LBJČH: U9: A Rietumi
|
Ventspils OC ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
13:15 |
|
47 |
Liepājas SSS Zaļie - Prizma 15 |
2023/2024: LBJČH: U9: A Rietumi
|
Ventspils OC ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
13:15 |
|
50 |
HK Olaine Baltie - HK Olaine |
2023/2024: LBJČH: U9: B Rietumi
|
Tukuma ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
13:30 |
|
51 |
Valmieras hokeja skola zili - Baltu Lūši 2016 |
2023/2024: LBJČH: U9: B Austrumi
|
Jēkabpils ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
13:45 |
|
52 |
OGRE JUNIORS - Baltu Lūši 2015 |
2023/2024: LBJČH: U9: B Austrumi
|
Jēkabpils ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
13:45 |
|
48 |
HK Ventspils - HS Baltijas Vilki U9A |
2023/2024: LBJČH: U9: A Rietumi
|
Ventspils OC ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
13:45 |
|
49 |
Brocēni - Jelgavas LSS |
2023/2024: LBJČH: U9: A Rietumi
|
Ventspils OC ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
13:45 |
|
42 |
HS Baltijas Vilki U9B - Prizma 16 |
2023/2024: LBJČH: U9: B grupa
|
T/c Akropole slidotava
|
2024-03-3030.03.2024. |
13:45 |
|
43 |
Ice Academy - HS Grīziņkalns |
2023/2024: LBJČH: U9: B grupa
|
T/c Akropole slidotava
|
2024-03-3030.03.2024. |
13:45 |
|
51 |
HK Ozoli - Hockey Planet |
2023/2024: LBJČH: U9: B Rietumi
|
Tukuma ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
14:15 |
|
52 |
HK Olaine - HK Ventspils 2016 |
2023/2024: LBJČH: U9: B Rietumi
|
Tukuma ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
14:15 |
|
53 |
Daugavpils Sporta skola U-9B - OGRE JUNIORS |
2023/2024: LBJČH: U9: B Austrumi
|
Jēkabpils ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
14:15 |
|
54 |
Ogres novada lāči - Valmieras hokeja skola zili |
2023/2024: LBJČH: U9: B Austrumi
|
Jēkabpils ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
14:15 |
|
50 |
Liepājas SSS Zaļie - Prizma 15 |
2023/2024: LBJČH: U9: A Rietumi
|
Ventspils OC ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
14:15 |
|
44 |
Laima - HS Grīziņkalns |
2023/2024: LBJČH: U9: B grupa
|
T/c Akropole slidotava
|
2024-03-3030.03.2024. |
14:15 |
|
45 |
Ice Academy - HS Kurbads |
2023/2024: LBJČH: U9: B grupa
|
T/c Akropole slidotava
|
2024-03-3030.03.2024. |
14:15 |
|
46 |
Rēzeknes BJSS/Lūši - zili - HS Rīga 2015 Zili |
2023/2024: LBJČH: U9: A Austrumi
|
Hokeja halle Rīga
|
2024-03-3030.03.2024. |
14:30 |
|
47 |
Zibeņi - Daugavpils Sporta skola U-9A |
2023/2024: LBJČH: U9: A Austrumi
|
Hokeja halle Rīga
|
2024-03-3030.03.2024. |
14:30 |
|
53 |
HK Ventspils 2016 - HK Olaine Baltie |
2023/2024: LBJČH: U9: B Rietumi
|
Tukuma ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
14:45 |
|
54 |
Liepāja SSS Balti - HK Ozoli |
2023/2024: LBJČH: U9: B Rietumi
|
Tukuma ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
14:45 |
|
48 |
Daugavpils Sporta skola U-9A - HS Falcons |
2023/2024: LBJČH: U9: A Austrumi
|
Hokeja halle Rīga
|
2024-03-3030.03.2024. |
15:00 |
|
49 |
HS RĪGA 2015 Balti - HS Rīga 2015 Zili |
2023/2024: LBJČH: U9: A Austrumi
|
Hokeja halle Rīga
|
2024-03-3030.03.2024. |
15:00 |
|
51 |
HK Ventspils - Prizma 15 |
2023/2024: LBJČH: U9: A Rietumi
|
Ventspils OC ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
15:00 |
|
52 |
Jelgavas LSS - HS Baltijas Vilki U9A |
2023/2024: LBJČH: U9: A Rietumi
|
Ventspils OC ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
15:00 |
|
50 |
HS Falcons - Rēzeknes BJSS/Lūši - zili |
2023/2024: LBJČH: U9: A Austrumi
|
Hokeja halle Rīga
|
2024-03-3030.03.2024. |
15:30 |
|
53 |
Liepājas SSS Zaļie - Jelgavas LSS |
2023/2024: LBJČH: U9: A Rietumi
|
Ventspils OC ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
15:30 |
|
54 |
Brocēni - HK Ventspils |
2023/2024: LBJČH: U9: A Rietumi
|
Ventspils OC ledus halle
|
2024-03-3030.03.2024. |
15:30 |
|
51 |
Daugavpils Sporta skola U-9A - HS RĪGA 2015 Balti |
2023/2024: LBJČH: U9: A Austrumi
|
Hokeja halle Rīga
|
2024-03-3030.03.2024. |
16:15 |
|
52 |
HS Rīga 2015 Zili - Zibeņi |
2023/2024: LBJČH: U9: A Austrumi
|
Hokeja halle Rīga
|
2024-03-3030.03.2024. |
16:15 |
|
53 |
HS RĪGA 2015 Balti - HS Falcons |
2023/2024: LBJČH: U9: A Austrumi
|
Hokeja halle Rīga
|
2024-03-3030.03.2024. |
16:45 |
|
54 |
Zibeņi - Rēzeknes BJSS/Lūši - zili |
2023/2024: LBJČH: U9: A Austrumi
|
Hokeja halle Rīga
|
2024-03-3030.03.2024. |
16:45 |
|
1 |
Latvijas sieviešu izlase - Slovākijas sieviešu izlase |
2023/2024: PČ sievietēm
|
Volvo SC ledus halle
|
2024-03-3131.03.2024. |
19:30 |
|