Games

# Game Tournament Venue Date Time Score
34 HK MOGO - HK Prizma 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 17.10.2018. 19:15
33 HK Zemgale LLU - HK Lido 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 17.10.2018. 19:30
35 HK Liepāja - HS Rīga 2018/2019: OHL LOC ledus halle 17.10.2018. 19:30
36 HS Rīga - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 20.10.2018. 13:00
37 HK Prizma - HK Liepāja 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 20.10.2018. 13:00
38 HK Lido - HK MOGO 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 20.10.2018. 13:30
27 LSSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 20.10.2018.
28 Valmieras HK/BSS - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 20.10.2018. 12:00
26 HS Mārupe Zaļi - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 20.10.2018. 14:15
30 JLSS U-13 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 20.10.2018. 15:00
34 HSR 2008 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 20.10.2018. 15:30
29 Prizma/Pārdaugava 06 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 20.10.2018. 18:00
33 Valmieras HK/BSS - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 20.10.2018. 18:10
32 LSSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 21.10.2018.
11 HSR 2010 - 2 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 20.10.2018. 12:00
12 Talsu NSS/THK - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 20.10.2018. 12:00
13 Mārupes HS - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 20.10.2018. 12:50
14 MHK Rīga - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 20.10.2018. 12:50
15 Pārdaugava 10 - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 20.10.2018. 14:00
16 DLSS - BHC37 WildCats 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 20.10.2018. 14:00
17 HK Tukums - MHK Rīga 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 20.10.2018. 14:50
18 HSR 2010 - 2 - Mārupes HS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 20.10.2018. 14:50
19 Liepājas SSS - BHC37 WildCats 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 20.10.2018. 16:00
20 HS Kurbads - Pārdaugava 10 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 20.10.2018. 16:00
53 DLSS - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 20.10.2018. 14:45
51 IHS/Prizma - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 20.10.2018. 15:45
55 HK Venta 2002 - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 20.10.2018. 15:45
122 Pirāti - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 20.10.2018. 16:15
56 JLSS U-17 - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 20.10.2018. 16:45
54 Daugava/Sāga - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17 Vidzemes ledus halle 20.10.2018. 17:25
32 Liepājas SSS - Valmieras HK 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 21.10.2018.
33 Prizma - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 21.10.2018. 12:15
31 Mārupe/Ako - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 21.10.2018. 14:15
30 HK Dinaburga - HSR 2002 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 21.10.2018. 17:30
48 LSSS - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 21.10.2018.
45 Brocēnu NBJSS 08 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 21.10.2018. 12:00
47 DLSS-1 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 21.10.2018. 12:00
43 HS MOGO 08 - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 21.10.2018. 12:45
31 JLSS - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 21.10.2018. 12:45
34 Valmieras HK/BSS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 21.10.2018. 13:35
35 DLSS - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 21.10.2018. 13:45
46 THK/Talsu NSS - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 21.10.2018. 14:15
33 Brocēnu NBJSS 09 - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 21.10.2018. 15:30
44 BHC 37 - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 21.10.2018. 15:45
32 Pārdaugava 09 - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 21.10.2018. 16:30
30 LSSS - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 21.10.2018.
27 Kauno BTA/Saulys - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 21.10.2018. 10:00
25 HSR 2005 - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 21.10.2018. 10:15
32 Talsu NSS/THK - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 21.10.2018. 12:00
33 Brocēnu NBJSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 21.10.2018. 13:30
28 Pārdaugava 04 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 21.10.2018. 14:30
31 Valmieras HK/BSS - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 21.10.2018. 15:10
34 DLSS - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 21.10.2018. 15:30