Games

# Game Tournament Venue Date Time Score
54 HK MOGO - HK Dinaburga 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 12.11.2019. 19:15 3:2 SO
56 HK Olimp - Prizma/IHS 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 13.11.2019. 19:00
55 HK Liepāja - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL LOC ledus halle 13.11.2019. 19:30
79 HK Kurbads - HS Rīga 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 14.11.2019. 19:00
58 HK Liepāja - HS Rīga 2019/2020: OHL LOC ledus halle 16.11.2019. 14:00
59 HK Kurbads - HK Olimp 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 16.11.2019. 15:00
68 HS Rīga 2004 - HS Rīga 2005 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 13.11.2019. 19:15
57 Daugava - HS Rīga 2004 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 16.11.2019. 10:15
59 HK Ozolnieki/Tukums - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U17 Ozo ledus halle 16.11.2019. 10:30
58 JLSS - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 16.11.2019. 12:00
61 Jūrmalas SS/EVHS - LSSS 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 16.11.2019. 15:45
49 IHS/Prizma - DLSS 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 14.11.2019. 16:15
46 Zemgale Juniors - Daugava 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 14.11.2019. 18:30
48 LSSS/HK Liepāja - Venta 2002 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 14.11.2019. 18:30
50 IHS/Prizma - Daugava 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 17.11.2019. 13:15
51 Pārdaugava/Prizma - Zemgale Juniors 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 17.11.2019. 15:45
52 Venta 2002 - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 17.11.2019. 17:30
44 LSSS - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa LOC ledus halle 15.11.2019. 18:15
48 Neman Grodno - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa 17.11.2019. Canc.
46 Sieviešu klubu izlase - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2019. 12:30
47 Ogre Juniors - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes ledus halle 17.11.2019. 12:30
38 Mārupes HS - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Arēna Rīga 17.11.2019. 12:30
49 HS Kurbads - DLSS 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 17.11.2019. 13:30
37 HS Rīga 2007 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Hokeja halle Rīga 17.11.2019. 13:45
39 Pārdaugava 05 - JLSS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2019. 15:00
50 HS Rīga 2006 - LSSS 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 17.11.2019. 15:30
40 Venta 2002 - Prizma/Pārdaugava 06 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 17.11.2019. 15:30
71 HS Rīga 2007/08 - HS Mogo 07/08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 16.11.2019. 11:15
48 Pārdaugava 07 - LSSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 16.11.2019. 12:15
76 HS Kurbads - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Kurbads ledus halle 16.11.2019. 12:30
47 Ogre Juniors - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 16.11.2019. 12:45
50 HS Mogo 07 - HS Rīga 2008 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mogo ledus halle 16.11.2019. 12:45
72 HS Rīga 2009 - Jūrmalas SS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 16.11.2019. 13:00
49 Brocēnu NBJSS - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 16.11.2019. 13:45
73 Prizma/Pārdaugava - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 16.11.2019. 14:00
78 JLSS U-13 B - HS Mogo 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Jelgavas ledus halle 16.11.2019. 14:15
74 HK Venta 2002 - DLSS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 16.11.2019. 15:45
77 Pārdaugava 08 - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 16.11.2019. 18:00
90 Baltie Vilki - HS Rīga 2009 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Inbox.lv ledus halle 17.11.2019. 12:30
5 Laima Juniors - SHK Tukums 2019/2020: LČ sievietēm: B grupa Mogo ledus halle 16.11.2019. 19:00
58 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 10 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 17.11.2019. 12:00
68 HS Rīga 2010-2 - Prizma/Pārdaugava U10 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 17.11.2019. 12:15
69 Valmieras HK - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 17.11.2019. 12:15
56 HS Mogo 09 - JLSS U-11 A 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 17.11.2019. 12:45
61 LSSS - DLSS 2009 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 17.11.2019. 13:30
65 HK Tukums - DLSS 2010 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Tukuma ledus halle 17.11.2019. 13:30
70 HK Venta 2002 - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 17.11.2019. 13:45
67 JLSS U-11 B - MHK Rīga 11 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 17.11.2019. 14:00
66 HS Mogo 10 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 17.11.2019. 14:15
59 Mārupes HS - Pārdaugava 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 17.11.2019. 14:30
64 BHC 37 - Hockey Punks 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Inbox.lv ledus halle 17.11.2019. 14:30