16.02.2018 10:55

2018.gada 15.februārī Liepājas olimpiskā centra ledus hallē Latvijas U-18 hokeja izlase aizvadīja pirmo spēli Četru nāciju turnīrā, mērojoties spēkiem ar Austrijas vienaudžiem. Šajā mačā mūsu juniori nodemonstrēja teicamu sniegumu, izcīnot sauso uzvaru ar rezultātu 4:0 (0:0 ; 1:0 ; 3:0). Latvijas valstsvienības labā divus vārtus guva Rihards Liģis, savukārt vārtsargs Artūrs Šilovs tika galā ar visiem 16 austriešu metieniem.

Read More
07.02.2018 11:12

Par trīskārtējiem Latvijas kausa ieguvējiem otrdien kļuva HK "Mogo" komanda, kas ar rezultātu 3:2 pagarinājumā uzveica "Kurbads" vienību.

Read More
05.02.2018 12:22

Jānis Sprukts par Latvijas kausa finālu: Visu izšķirs spēle aizsardzībā

Otrdien, 6.februārī, plkst.19:30, “Arēnā Rīga” norisināsies Latvijas kausa izcīņas fināls, kur HK “Mogo” spēkosies ar HK “Kurbads” komandu. Pārdomās par gaidāmo maču dalījās HK “Kurbads” pieredzējušie uzbrucēji Jānis Sprukts un Mārtiņš Cipulis.

Read More
22.01.2018 12:09

Krista Jip-Čaka: Esmu ļoti saviļņota iepazīt Latvijas kultūru

Latvijas pilsonību ieguvušā kanādiete Krista Jip-Čaka ieradusies Latvijā un šobrīd apgūst mūsu valsts kultūru un valodu. Sarunā ar Latvijas Hokeja federāciju (LHF) Krista atzina, ka ļoti lepojas ar savām latviešu saknēm un ar nepacietību gaida debiju Latvijas sieviešu izlasē.

Read More
19.01.2018 12:34

HK “Kurbads” uzbrucējs Straupe: Pietiks zaudēt, vienreiz tas kauss ir jāpaceļ!

6.februārī, “Arēnā Rīga”, plkst.19:30 norisināsies Latvijas kausa izcīņas finālspēle starp HK “Mogo” un HK “Kurbads” komandām. Abas komandas ir apņēmīgas izcīnīt uzvaras šajā svarīgajā spēlē, tādēļ šis mačs solās būt gana aizraujošs.

Read More
18.01.2018 15:21

Notikusi Latvijas kausa izcīņas fināla laukuma saimnieku izloze!

6.februārī, “Arēnā Rīga”, plkst.19:30 norisināsies Latvijas kausa izcīņas finālspēle starp HK “Mogo” un HK “Kurbads” komandām. Speciālā izlozē tika noskaidrots, ka laukuma saimnieka priekšrocības iegūs “Mogo” vienība.

Read More
10.01.2018 15:29

Latvijas čempionāta Optibet hokeja līgas spēlē, HK Prizma savā laukumā pagarinājumā apspēlēja HK Kurbads ar 4:3 (1:2, 1:1, 1:0, 1:0) un izcīnīja tikai savu trešo uzvaru šajā sezonā. Visrezultatīvākais bija spēles 1. periods, kad tika gūti 3 vārti un viesi izvirzījās vadībā (2:1). Mājiniekiem izdevās rezultātu izlīdzināt gan otrajā (2:2) gan 3. periodā (3:3). Lai arī Kurbadam bija pārsvars metienos no spēles (51:35), lieliski Prizmas vārtos darbojās Kārlis Zakrevskis un uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams papildlaiks. 63. minūtē uzvaras vārtus Prizmas komandas labā guva Antons Minajevs.

Read More
03.01.2018 10:25

Jānis Sprukts - OHL čempionāta mēneša MVP

Čempionvienības HK “Kurbads” pieredzējušais uzbrucējs Jānis Sprukts atzīts par Optibet hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta decembra mēneša MVP jeb vērtīgāko spēlētāju.

Read More
21.12.2017 12:20

Noskaties: Liepājā uz ledus laukuma uzmet 1527 lāčus

Trešdien, 20.decembrī, Liepājā, Optibet hokeja līgas (OHL) spēles laikā starp HK "Kurbads" un "Liepāja/Optibet" norisinājās labdarības akcija "lāči lido". Mīkstās rotaļlietas uz ledus tika uzmestas pēc pirmajiem gūtajiem vārtiem. Atgādināsim, ka uzvaru šajā spēlē ar rezultātu 4:2 izcīnīja laukuma saimnieki.

Read More
20.12.2017 10:02

2017.gada 19.decembrī Volvo ledus hallē tika aizvadīta Optibet Hokeja Līgas (OHL) spēle starp komandām HK “Prizma” un HS “Rīga”. Abu komandu duelis izvērtās diezgan sīvs, pirmajam periodam noslēdzoties ar 1:1. Neizšķirts rezultāts, tiesa gan 2:2, bija arī trešā perioda pirmajā pusē, tomēr turpinājumā “Prizmas” hokejisti nodemonstrēja teicamu sniegumu, gūstot trīs bezatbildes vārtus un izcīnot uzvaru ar 5:2, tādējādi uzvarot otro maču šajā sezonā.