15.11.2017 14:17

Hokeja Līgas (OHL) spēle, kurā kopvērtējuma pastarīte "Prizma", kas šosezon vēl nav tikusi pie uzvarām, savā laukumā uzņēma pēdējā laikā veiksmīgi spēlējošo Jelgavas "Zemgali"/LLU. Sīva cīņa izpalika un jelgavnieki izcīnīja pārliecinošu panākumu ar 8:2. Jelgavnieku rindās rezultatīvs bija Ivans Ribčiks, gūstot 4 (2+2) punktus.

Read More
10.11.2017 13:40

Četru nāciju turnīru ar zaudējumu sākusi Latvijas U20 hokeja izlase, kas Ventspils OC hallē ar 1:4 atzina Austrijas pārākumu. Sportacentrs.com pēc spēles aprunājās ar mūsu komandas vienīgo vārtu autoru Denisu Smirnovu un izlases galveno treneri Kārli Zirni.

Read More
09.11.2017 19:00

Latvijas U-20 nacionālā izlase turnīru Ventspilī sāk ar zaudējumu Austrijai

Ar neveiksmi pārbaudes turnīru Ventspilī ceturtdien sāka Kārļa Zirņa vadītā U-20 nacionālā valstsvienība.

Read More
02.11.2017 08:07

Optibet hokeja līgas spēlē savā laukumā HK Kurbads pārliecinoši ar 8:2 (2:0, 3:1, 3:1) pieveica HS Rīga. Mājinieki jau spēles 3. minūtē atklāja spēles rezultātu un tālāk turpināja tikpat pārliecinoši izcīnot 6 uzvaru 11 spēlēs un nostiprinoties turnīra tabulas 3. vietā.

Read More
29.10.2017 15:01

Optibet Hokeja līgas spēlē Jelgavā, Zemgale/LLU savā laukumā papildlaikā piekāpās Mogo ar 2:3 (0:0; 1:1; 1:1; 0:1). Mājinieki gan atklāja spēles rezultātu, gan atkārtoti izvirzījās vadībā, taču pārsvaru noturēt nespēja. Pamatlaikā uzvarētāju noskaidrot neizdevās, bet papildlaikā Rūdolfa Prūša vārtu guvums atnesa uzvaru HK Mogo.

Read More
29.10.2017 14:59

Optibet Hokeja līgas spēlē tikās turnīra tabulas kaimiņi HS Rīga un HK Prizma. Pirmie ielaiduši vārtus, HS Rīga spēlētāji spēja atbildēt ar trīs gūtiem vārtiem pēc kārtas un svinēja uzvaru ar 3:1 (0:0; 1:1; 2:0). Spēle bija noraidījumiem bagāta, tai skaitā 5+20 sodu saņēma Prizmas spēlētājs Rihards Krastiņš. Vēl viens vārtu guvums Prizmas hokejistiem spēles pēdējā minūtē netika ieskaitīts, līdz ar to HK Prizma šajā sezonā joprojām paliek pirmās uzvaras gaidās.

Read More
29.10.2017 14:57

28. oktobrī "Kurbads" ledus hallē, Ogrē, norisinājās kārtējā "Optibet" hokeja līgas spēle starp HK "Kurbads" un HK "Liepāja/Optibet" komandām. Šajā mačā komandas spēlēja diezgan līdzvērtīgi, radot vairākus bīstamus momentus, tomēr veiksme lielāko spēles daļu bija "Kurbada" sabiedrotā. Mājinieki guva sešus bezatbildes vārtus, un liepājnieki spēja atbildēt tikai trešā perioda otrajā pusē, kad 10 minūšu laikā "Kurbada" vārtos tika iemestas trīs ripas. Galu galā mājinieku iekrātais pārsvars bija pietiekami liels, un "Kurbads" svinēja uzvaru ar rezultātu 6:3 (3:0; 2:0; 1:3).

Read More
13.10.2017 10:54

OHL nedēļas TOP5 triumfē Visocka solo reids un precīzais metiens

Piedāvājam aplūkot Optibet Hokeja Līgas (OHL) regulārā čempionāta astotās kārtas skaistāko vārtu guvumu TOP5. Pirmajā vietā šīs nedēļas topā iekļuvis HS "Rīga" uzbrucēja Aleksandra Visocka solo reids un precīzais metiens.

Read More
12.10.2017 10:38

2017.gada 11.oktobrī Rīgas 55.vidusskolas ledus hallē notika Optibet hokeja līgas (OHL) spēle, kurā spēkiem mērojās HS "Rīga" un HK "Prizma". Šo abu komandu duelī pirmais periods noslēdzās neizšķirti (1:1), tomēr cīņas turpinājumā krietni labāku sniegumu nodemonstrēja laukuma saimnieki, atlikušajās divās trešdaļās gūstot piecus vārtus un beigās izcīnot pārliecinošu uzvaru - 6:1.

Read More
09.10.2017 10:19

OHL septītās kārtas TOPĀ triumfē Želubovska precīzais "šāviens"

Piedāvājam aplūkot Optibet Hokeja Līgas (OHL) regulārā čempionāta septītās kārtas skaistāko vārtu guvumu TOP5. Pirmajā vietā šīs nedēļas topā iekļuvis HK "Mogo" uzbrucēja Elvja Želubovska precīzais metiens.