Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
1. Latvija U-18 - Krievija U-18 2019/2020: U-18 Izlases pārbaudes spēles Arēna Rīga 17.09.2019. 18:40 1:5
2. Latvija U-18 - Krievija U-18 2019/2020: U-18 Izlases pārbaudes spēles Volvo SC ledus halle 19.09.2019. 11:40 3:4 PSM
9 HK Dinaburga - HK Liepāja 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 18.09.2019. 19:00 1:6
11 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 18.09.2019. 19:00 3:1
10 HK MOGO - Prizma/IHS 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 18.09.2019. 19:15 4:2
12 HK Olimp - HK Dinaburga 2019/2020: OHL Inbox.lv ledus halle 21.09.2019. 17:30 :
14 HS Rīga 2009 - Prizma/Pārdaugava 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 21.09.2019. 12:00
9 Kauno Baltu Ainiai - JLSS U-13 B 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 21.09.2019. 12:30
10 Ogre Juniors - HS Rīga 2008 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 21.09.2019. 12:45
13 HS Mogo 07 - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mogo ledus halle 21.09.2019. 12:45
8 Talsu NSS/THK - HS Mogo 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Talsu hokeja halle 21.09.2019. 13:00
11 LSSS - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 21.09.2019. 13:15
10 DLSS - Pārdaugava 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Daugavpils ledus halle 21.09.2019. 14:15
11 HS Marupe White - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 21.09.2019. 14:15
13 HS Mogo 07/08 - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 21.09.2019. 14:30
7 HS Rīga 2007/08 - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 21.09.2019. 15:15
12 HK Venta 2002 - Jūrmalas SS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 21.09.2019. 15:45
14 JLSS U-13 A - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 21.09.2019. 15:45
12 HC Klaipeda - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 21.09.2019. 18:00
72 Brocēnu NBJSS - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 22.09.2019. 09:30
18 HK Ozolnieki/Tukums - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U17 Ozo ledus halle 21.09.2019. 12:30
17 JLSS - LSSS 2019/2020: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 21.09.2019. 13:30
16 Daugava - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 21.09.2019. 14:15
14 HS Rīga 2005 - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 21.09.2019. 16:15
15 DLSS - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 21.09.2019. 16:15
13 HS Rīga 2004 - Kaunas/Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 21.09.2019. 17:00
12 HS Rīga 2010-1 - LSSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 21.09.2019. 13:45
15 HC Klaipeda - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Klaipēda 22.09.2019.
13 HS Rīga 2009 U11 - HS Rīga 2010-1 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 22.09.2019. 10:00
21 HS Rīga 2010-2 - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 22.09.2019. 11:30
16 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 22.09.2019. 12:00
14 HS Mogo 09 - Pārdaugava 10 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 22.09.2019. 12:45
18 DLSS 2009 - Baltijas Vilki 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 22.09.2019. 13:00
15 Talsu NSS/THK - Hockey Punks 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Talsu hokeja halle 22.09.2019. 13:00
18 HK Tukums - Prizma/Pārdaugava U10 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Tukuma ledus halle 22.09.2019. 13:00
19 HS Mogo 10 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 22.09.2019. 14:15
17 Mārupes HS - LSSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 22.09.2019. 14:30
17 BHC 37 - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Inbox.lv ledus halle 22.09.2019. 14:30
16 DLSS 2010 - MHK Rīga 11 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 22.09.2019. 15:00
20 JLSS U-11 B - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 22.09.2019. 15:15
11 Kauno Baltu Ainiai - HS Rīga 2007 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 21.09.2019. 14:30
13 Neman Grodno - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa 22.09.2019.
9 Prizma/Pārdaugava 06 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 22.09.2019. 12:30
14 Pārdaugava 06 - Sieviešu klubu izlase 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 22.09.2019. 13:15
10 Venta 2002 - Pārdaugava 05 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 22.09.2019. 13:15
12 Brocēnu NBJSS - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 22.09.2019. 13:30
15 Ogre Juniors - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes ledus halle 22.09.2019. 13:45
12 HC Klaipeda - HK Tukums/Ozolnieki 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 22.09.2019. 15:30
11 HS Rīga 2006 - DLSS 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 22.09.2019. 15:45
12 Zemgale Juniors - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 22.09.2019. 13:00
11 HS Rīga 2003 - Venta 2002 2019/2020: JAHL Hokeja halle Rīga 22.09.2019. 13:15
10 LSSS/HK Liepāja - DLSS 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 22.09.2019. 13:45
13 Pārdaugava/Prizma - Daugava 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 22.09.2019. 17:00