Spēle

60:00 HS Rīga 2000 Vārtsargs atstāj vārtus #1 Jānis Voris
60:00 HS Rīga 99 Vārtsargs atstāj vārtus #1 Aleksandrs Zariņš
60:00 3. perioda beigas
Metieni pavisam HS Rīga 2000: 0
HS Rīga 99: 0
Iemetieni pavisam HS Rīga 2000: 0
HS Rīga 99: 0
59:06 HS Rīga 99 30 sekunžu pārtraukums
59:06 HS Rīga 2000 Klupināšana
2 min (59:06-60:00)
#27 Artjoms Koppass
54:57 HS Rīga 99 Skaitliskā sastāva pārkāpums
2 min (54:57-56:57)
Sodu izcieš #24 - Ričards Raimonds Ozoliņš
T
52:36 HS Rīga 2000 Disciplinārais sods
10 min (52:36-60:00)
#1 Jānis Voris
52:36 HS Rīga 2000 Bīstama spēle ar augstu paceltu nūju
2 min (52:36-54:36)
#21 Kārlis Reinis Štolcs
51:25 HS Rīga 2000 Vārti vairākumā - 4:2
+1
#22 Antons Trastašenkovs
#21 Kārlis Reinis Štolcs, #8 Pāvils Galsons
49:59 HS Rīga 99 Pretinieka turēšana
2 min (49:59-51:25)
#12 Henriks Eduards Bitmets
45:30 HS Rīga 99 Disciplinārais sods
10 min (47:30-57:30)
#25 Arvis Grandovskis
45:30 HS Rīga 99 Spēka paņēmiens galvā un kaklā
2 min (45:30-47:30)
#25 Arvis Grandovskis
40:00 Sākas trešais periods
40:00 2. perioda beigas
39:20 HS Rīga 99 Pretinieka turēšana
2 min (39:20-41:20)
#17 Timofejs Šamaņins
36:45 HS Rīga 2000 Pretinieka turēšana ar nūju
2 min (36:45-38:45)
#12 Gustavs Bergs
34:31 HS Rīga 99 Bloķēšana
2 min (34:31-36:31)
#10 Rūdolfs Builis
34:16 HS Rīga 99 Vārti - 3:2 #10 Rūdolfs Builis
#5 Emīls Druseiks
31:49 HS Rīga 2000 Vārti - 3:1 #10 Roberts Priževoits
#27 Artjoms Koppass, #3 Ņikita Kuprijanovs
31:29 HS Rīga 2000 Vārti - 2:1 #29 Antons Siņegubovs
#22 Antons Trastašenkovs, #13 Daņila Larionovs
26:50 HS Rīga 2000 Vārti - 1:1 #22 Antons Trastašenkovs
#17 Dominikas Motjejunas
25:10 HS Rīga 2000 Pretinieka turēšana ar nūju
2 min (25:10-27:10)
#21 Kārlis Reinis Štolcs
25:05 HS Rīga 99 Sitiens ar elkoni
2 min (25:05-27:05)
#8 Dāniels Leja
20:00 Sākas otrais periods
20:00 1. perioda beigas
19:44 HS Rīga 99 Vārti vairākumā (+2) - 0:1
+1
#10 Rūdolfs Builis
#8 Dāniels Leja, #5 Emīls Druseiks
19:30 HS Rīga 2000 Klupināšana
2 min (19:30-19:44)
#29 Antons Siņegubovs
17:44 HS Rīga 2000 Pretinieka turēšana ar nūju
2 min (17:44-19:44)
#4 Ņikita Šaburovs
17:08 HS Rīga 2000 Nerealizēts soda metiens #22 Antons Trastašenkovs
17:08 HS Rīga 99 Spēles vilcināšana
Soda metiens
#3 Dmitrijs Baburgs
00:00 HS Rīga 99 Vārtsargs stājas vārtos #1 Aleksandrs Zariņš
00:00 HS Rīga 2000 Vārtsargs stājas vārtos #1 Jānis Voris
00:00 Spēles tiesneši: Galvenais tiesnesis - Jevgēņijs Griškevičs, līnijtiesneši- Jana Gerkena, Andrejs Jakovļevs