Spēle

45:00 3. perioda beigas
Metieni pavisam Baltija Klaipēda: 0
Prizma/Pārdaugava 04: 0
Iemetieni pavisam Baltija Klaipēda: 0
Prizma/Pārdaugava 04: 0
45:00 Prizma/Pārdaugava 04 Vārtsargs atstāj vārtus #1 Natans Paņkins
45:00 Baltija Klaipēda Vārtsargs atstāj vārtus #1 Jegor Ramoška
44:05 Prizma/Pārdaugava 04 Vārti - 2:11 #19 Rodions Boltramovičs
#77 Ernests Šteinbergs
41:57 Prizma/Pārdaugava 04 Vārti vairākumā - 2:10 #3 Erasts Nazarenko
#77 Ernests Šteinbergs
41:10 Baltija Klaipēda Klupināšana
2 min (41:10-43:10)
#3 Danielius Čečekovas
39:27 Prizma/Pārdaugava 04 Vārti vairākumā - 2:9 #19 Rodions Boltramovičs
#77 Ernests Šteinbergs
38:35 Baltija Klaipēda Rupjība
2 min (38:35-40:35)
#9 Kiril Jevstignejev
36:21 Prizma/Pārdaugava 04 Vārti vairākumā - 2:8 #88 Igors Zabusovs
#29 Kārlis Dzenītis
35:19 Baltija Klaipēda Klupināšana
2 min (35:19-37:19)
#9 Kiril Jevstignejev
34:55 Baltija Klaipēda Vārti - 2:7 #68 Liutauras Šlušnys
33:18 Prizma/Pārdaugava 04 Vārti - 1:7 #88 Igors Zabusovs
#29 Kārlis Dzenītis, #77 Ernests Šteinbergs
30:00 2. perioda beigas
29:28 Prizma/Pārdaugava 04 Vārti mazākumā - 1:6 #9 Kristers Apsītis
27:30 Prizma/Pārdaugava 04 Klupināšana
2 min (27:30-29:30)
#61 Deniss Balsēvičs
25:34 Prizma/Pārdaugava 04 Vārti - 1:5 #3 Erasts Nazarenko
#7 Rainers Rullers, #21 Dmitrijs Spiridonovs
23:00 Baltija Klaipēda Klupināšana
2 min (23:00-25:00)
#68 Liutauras Šlušnys
21:27 Prizma/Pārdaugava 04 Vārti - 1:4 #88 Igors Zabusovs
#29 Kārlis Dzenītis
18:10 Prizma/Pārdaugava 04 Vārti - 1:3 #88 Igors Zabusovs
#29 Kārlis Dzenītis
16:38 Prizma/Pārdaugava 04 Vārti - 1:2 #7 Rainers Rullers
#3 Erasts Nazarenko
16:27 Baltija Klaipēda Vārti - 1:1 #18 Paulius Grybauskas
#77 Mykolas Kubilius, #19 Pijus Tamavičius
15:08 Prizma/Pārdaugava 04 Vārti - 0:1 #19 Rodions Boltramovičs
#88 Igors Zabusovs
15:00 1. perioda beigas
09:55 Baltija Klaipēda Bīstama spēle ar augstu paceltu nūju
2 min (09:55-11:55)
#14 Maksim Kondratjev
07:20 Prizma/Pārdaugava 04 Klupināšana
2 min (07:20-09:20)
#99 Kristers Jēgermans
05:40 Baltija Klaipēda Klupināšana
2 min (05:40-07:40)
#9 Kiril Jevstignejev
03:20 Baltija Klaipēda Klupināšana
2 min (03:20-05:20)
#29 Ugnius Šimbelis
01:48 Prizma/Pārdaugava 04 Klupināšana
2 min (01:48-03:48)
#3 Erasts Nazarenko
00:00 Prizma/Pārdaugava 04 Vārtsargs stājas vārtos #1 Natans Paņkins
00:00 Baltija Klaipēda Vārtsargs stājas vārtos #1 Jegor Ramoška