Latvijas pasaules klubu izlase pirmajā spēlē uzvar Ukrainas valstsvienību

Pie panākuma pārbaudes spēlē otrdien, Daugavas ledus hallē tika Latvijas pasaules klubu izlase, kas uzveica Ukrainas valstsvienību.

Raimonda Vilkoita un Ģirta Ankipāna vadītā komanda ar rezultātu 3:2 (1:2, 0:0, 1:0, 1:0) pagarinājumā apspēlēja ukraiņu valstsvienību.

Pēc pirmā perioda Ukraina izvirzījās vadībā ar 2:1. Vienīgos vārtus pirmajā trešdaļā Latvijas klubu izlases labā guva Harijs Brants. Izlīdzinājumu nepilnas sešas minūtes līdz pamatlaika beigām panāca Rihards Bukarts, kurš guva arī uzvaras vārtus pagarinājumā.

Par labāko spēlētāju Latvijas komandas labā atzina Hariju Brantu, kurš izcēlās ar 1+1.

Jāizceļ, ka šajā spēlē laukumā devās trīs brāļi – Roberts Bukarts, Rihards Bukarts un Rodžers Bukarts, kas spēlēja arī vienā uzbrucēju trio.

Rītdien abas komandas tiksies plkst.17:30. Abas cīņas norisināsies Daugavas ledus hallē.

Ukrainas izlases pagājušajā nedēļā Kauņā uzsāka treniņnometni, gatavojoties 1B divīzijas pasaules čempionātam. IIHF Pasaules čempionāts Viļņā norisināsies no 27. aprīļa līdz 3. maijam. Bez Ukrainas un mājinieces Lietuvas, šajā sacensībās startēs arī Ķīnas, Igaunijas, Nīderlandes un Spānijas valstsvienības.

Apmeklēt abas Latvijas klubu izlases – Ukrainas nacionālās valstsvienības spēles Daugavas ledus hallē varēs bez maksas.

Latvijas klubu izlases sastāvs pirmajai (16. aprīlis) spēlei pret Ukrainas valstsvienību:

Uzbrucēji: Roberts Bukarts, Rodžers Bukarts, Rihards BukartsNils Sējējs, Deniss Fjodorovs, Mikus Mintautišķis, Kaspars Ziemiņš, Gustavs Millers, Ričards Bernhards, Fēlikss Gavars, Martins Laviņš un Kristaps Skrastiņš;

Aizsargi: Daniels Goršānovs, Ralfs Bergmanis, Harijs Brants, Patriks Ozols, Renarts Bērziņš, Krišjānis Rēdlihs un Artūrš Andžāns;

Vārtsargi: Linards Feldbergs un Aksels Ozols.

Latvijas klubu izlases sastāvs otrajai (17. aprīlis) spēlei pret Ukrainas valstsvienību:

Uzbrucēji: Gustavs Millers, Ričards Melnalksnis, Ričards Bernhards, Kaspars Ziemiņš, Deniss Fjodorovs, Mikus Mintautišķis ,Nils Sējējs, Rodžers Bukarts, Jānis Vizbelis, Ernests Krūms, Mārtiņš Lejnieks, Antons Sinegubovs;

Aizsargi: Daniels Goršānovs, Ralfs Bergmanis, Harijs Brants, Patriks Ozols, Renarts Bērziņš, Krišjānis Rēdlihs, Vladimirs Zaicevs;