LHF DISCIPLINĀRĀS KOMISIJAS 1. SĒDES LĒMUMI

Šonedēļ norisinājās šīs sezonas pirmā Latvijas Hokeja federācijas (LHF) Disciplinārās Komisijas sēde, kurā tika skatīti 10 jautājumi.

1. Par Optibet Hokeja Līgas (OHL) 8. septembra spēli nr. 1 starp komandām "HK MOGO/LSPA" un "HK Zemgale/LBTU", kurā viesu komandai laicīgi netika nodrošināta ģērbtuve un spēles laikā viesu komandas ģērbtuvē atradušās nepiederošas personas.

Nolēma:

1.1. Pamatojoties uz DSN 21. punktu, izteikt "HK Zemgale/LBTU" klubam brīdinājumu par pārkāpuma nepieļaujamību, nosakot, ka turpmāk par šāda veida pārkāpumiem būs bargāki sodi.

 

2. Par OHL 9. septembra spēli nr. 3 starp komandām "PRIZMA" un "HCPanter", kurā viesu komanda piedalījās spēlē bez obligātās reklāmas uz ķiverēm.

Nolēma:

2.1. Pamatojoties uz DSN 16., 21. punktu un DSN skaidrojumu 6.apakšpunktu, izteikt "HCPanter" klubam brīdinājumu par pārkāpuma nepieļaujamību.

 

3. Par Latvijas Bērnu un Jaunatnes Čempionāta Hokejā (LBJČH) U14 grupas 10. septembra spēli nr. 1 starp komandām "HS RĪGA 2011" un "HK Ventspils", kurā spēlētāji nr. 2 G. Gekišs "HS RĪGA 2011" komandas sastāvā un nr. 23 P. Palauskis "HK Ventspils" komandas sastāvā saņēma 5+20 minūšu sodus par kaušanos.

Nolēma:

3.1. Pamatojoties uz DSN 6.2. punktu, piemērot G. Gekišam 1 spēles diskvalifikāciju.

3.2. Pamatojoties uz DSN 6.2. punktu, piemērot P. Paulauskim 1 spēles diskvalifikāciju.

 

4. Par LBJČH U15 grupas 10. septembra spēli nr. 6 starp komandām “Jelgavas LSS” un “Prizma 10”, kurā viesu komandai 45 minūtes pirms spēles sākuma netika nodrošināta ģērbtuve.

Nolēma:

4.1. Pamatojoties uz DSN 21. punktu, izteikt “Jelgavas LSS” klubam brīdinājumu par pārkāpuma nepieļaujamību, nosakot, ka turpmāk par šāda veida pārkāpumiem būs bargāki sodi.

 

5. Par LBJČH U16 grupas 9. septembra spēli nr. 1 starp komandām “HS Baltijas Vilki U16” un “HS Falcons”, kurā spēlētājs nr. 60 Ņ. Svičkars “HS Falcons” komandas sastāvā saņēma 5+20 minūšu noraidījumu par kaušanos.

Nolēma:

5.1. Pamatojoties uz DSN 6.2. punktu, piemērot Ņ. Svičkaram 1 spēles diskvalifikāciju.

 

6. Par Junioru Attīstības Hokeja Līgas (JAHL) 3. septembra spēli nr. 3 starp komandām “Brocēni” un “Prizma”, kurā 2 spēlētāji “Prizma” komandas sastāvā piedalījās spēlē ar atšķirīgas krāsas biksēm.

Nolēma:

6.1. Pamatojoties uz DSN 16. un DSN skaidrojumu 6.apakšpunktu, izteikt “Prizma” klubam brīdinājumu par pārkāpuma nepieļaujamību.

 

7. Par JAHL 10. septembra spēli nr. 10 starp komandām “HK Tukums” un “Prizma”, kurā 2 spēlētāji “Prizma” komandas sastāvā piedalījās spēlē ar atšķirīgas krāsas biksēm.

Nolēma:

7.1. Pamatojoties uz DSN 16. punktu, piemērot “Prizma” klubam naudas sodu 100,- EUR apmērā (par katru spēlētāju 50,- EUR).

 

8. Par JAHL 3. septembra spēli nr. 4 starp komandām “Liepājas SSS” un “HC Žalgiris”, kurā viesu komandas spēlētājiem uz formas tērpiem nebija spēlētāju uzvārdu.

Nolēma:

8.1. Pamatojoties uz DSN 16. un DSN skaidrojumu 6.apakšpunktu, izteikt “HC Žalgiris” klubam brīdinājumu par pārkāpuma nepieļaujamību.

 

9. Par JAHL 10. septembra spēli nr. 9 starp komandām “HS Kurbads” un “HC Žalgiris”, kurā viesu komandas spēlētājiem uz formas tērpiem nebija spēlētāju uzvārdu.

Nolēma:

9.1. Pamatojoties uz DSN 16. un DSN skaidrojumu 6.apakšpunktu, izteikt “HC Žalgiris” klubam brīdinājumu par pārkāpuma nepieļaujamību, nosakot, ka turpmāk par šāda veida pārkāpumiem būs bargāki sodi.

 

10. Par OHL 16. septembra spēli nr. 6 starp komandām “HC Panter” un “HS Rīga”, kurā spēlētājs nr. 17 N. Sildre “HC Panter” komandas sastāvā saņēma 5+20 minūšu sodu par dūrienu ar nūju.

Nolēma:

10.1. Pamatojoties uz DSN 14.1. punktu, piemērot N. Sildre 2 spēļu diskvalifikāciju.

Sadarbības partneri