Latvijas sieviešu izlase mača izskaņā piekāpjas Nīderlandei

Trešo neveiksmi pasaules čempionāta pirmās divīzijas B apakšgrupas spēlē trešdien piedzīvoja Latvijas sieviešu nacionālā valstsvienība.

Aizvadītajā duelī Latvijas hokejistes ar rezultātu 1:3 (1:0, 0:1, 0:2) piekāpās Nīderlandes izlasei.

Pirmās trešdaļas 11.minūtē ar precīzu metienu izcēlās Līga Miljone, izvirzot latvietes vadībā ar 1:0.

Izlīdzinājumu holandietes panāca otrajā trešdaļā, bet trīs minūtes līdz pamatlaika beigām Nīderlande izvirzījās vadībā un punktu šim mačam pielika nepilnu minūti līdz sirēnas beigām, ripu raidot tukšos vārtos.

Latvijas komandas vārtu drošība arī šajā spēlē tika uzticēta Kristiānai Apsītei, kur atvairīja 43 no 45 pretinieku metieniem.

Pēdējā turnīra spēlē Latvijas sieviešu komanda sestdien spēkosies ar Dienvidkorejas hokejistēm. Šī spēle sāksies plkst.11:30 pēc Latvijas laika.

Atgādināsim, ka pirmajā čempionāta cīņā Latvija ar 0:3 piekāpās Ķīnai, otrajā spēlē ar 1:2 atzina Polijas pārākumu, bet otrdien ar 2:1 pēcspēles metienos uzveica Kazhstānu.

Šajā čempionātā Latvijas sieviešu izlasei nevarēs palīdzēt Krista Jip-Čaka, Ilze Bičevska, Iveta Koka un Agnese Apsīte.

Šosezon sieviešu izlase aizvadīja divus pārbaudes ciklus. Sākotnēji novembrī Latvijas izlase divas reizes spēkojās ar Polijas komandu, bet februāra pauzē devās uz turnīru Dienvidkorejā.

Pērn Latvijas dāmu izlase PČ pirmās divījas B grupā ierindojās trešajā vietā. Arī 2017.gada čempionātā Latvija ieņēma identisku pozīciju.