Noslēdzies ikgadējais LHF kongress

FOTO: Oskars Skarnelis

Piektdien, 29.martā uzņēmuma “Latvijas Gāzes” telpās norisinājās ikgadējais Latvijas Hokeja federācijas (LHF) kongress.

No kopējiem 47 LHF biedriem kongresam reģistrējās 26, no kuriem 22 bija balsstiesības. Par sapulces vadītāju LHF biedri iecēla LHF ģenerālsekretāru Viesturu Koziolu.

Šajā sanāksmē LHF tika uzņemti trīs jauni biedri: 1) Biedrība VHB Latvija, 2) Talsu novada pašvaldība, 3) Latvijas Hokeja atttīstības biedrība.

Tikmēr biedru kandidātu lokā uzņēma četras biedrības – 1) Hokeja klubs OZO, 2) Biedrība Grifons, 3) Biedrība "Attīstam hokeja prasmes", 4) Biedrība L&L Sport.

Kongresā atskaites ziņojumu sniedza LHF prezidents Aigars Kalvītis, kurš izklāstīja par hokeja federācijas aizvadītās sezonas paveiktajiem darbiem, kā āri tuvākās nākotnes mērķiem un plāniem.

Tāpat LHF prezidents vēlreiz uzslavēja un akcentēja Latvijas U-18 izlases veikumu pagājušajā gada pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupā, kur Oļega Sorokina padotie izcīnīja ceļazīmi uz elites divīziju. A.Kalvītis arī ļoti atzīnīgi novertēja Latvijas pieaugušo izlases sniegumu PČ Dānijā, kas pēc deviņu gadu pārtraukuma sasniedza ceturtdaļfinālu.

Kongresa nobeigumā ar finanšu atskaiti uzstājās LHF finanšu vadītājs Andris Aniņš, kurš biedriem izklāstīja par esošo finanšu situāciju. LHF biedri vienbalsīgi nolēma apstiprināt aizvadītā gada finanšu pārskatu un ievēlēt par Biedrības 2019. un 2020.gada finanšu pārskatu neatkarīgu revidentu SIA "Sandra Dzerele un partneris".

Sadarbības partneri