LHF disciplinārās komisijas sēdes protokols Nr.16

Piektdien, 22.martā norisinājās kārtējā Latvijas Hokeja federācijas (LHF) Disciplinārās komisijas sēde, kurā tika izskatīts viens jautājums.

1. Par Optibet Hokeja Līgas 21. marta spēli nr. 9 starp komandām "HK Mogo" un "HK Kurbads", kuras sakarā "HK Kurbads" iesniedzis LHF protestu par neatļauta spēlētāja piedalīšanos spēlē. 

Izskatīja: 

Disciplinārā Komisija iepazinās ar lietas materiālu un protesta saturu, kā arī uzklausīja Sporta Direktora un Sacensību Direktora ziņojumus par šo situāciju. 

Nolēma:

1.1. Pamatojoties uz to, ka LHF nolikums Par spēlētāju pāreju, kā arī Optibet Hokeja Līgas sacensību nolikums attiecas tikai uz LHF rīkotajām sacensībām, proti, jebkādās citās līgās, čempionātos vai turnīros startējošo klubu spēlētāju pārejas nav LHF kompentencē. Konkrētajā gadījumā LHF rīkoto čempionātu ietvaros spēlētāja pāreja nav notikusi, pēc analoģijas pielīdzinot situāciju spēlētāju rotācijām starp "Dinamo Riga" un "HK Liepāja" vai jebkuru citu LHF rīkotajās sacensībās piedalošos klubu, kur nevienā no šiem gadījumiem LHF netika iesniegtas un nebija nepieciešams pieprasīt LHF spēlētāju pārejas kartes. Tā kā LHF nolikuma Par spēlētāja pāreju, OHL sacensību nolikuma un Disciplināro sodu nolikuma pārkāpumi nav konstatēti, protests tiek noraidīts.

Sadarbības partneri