Arī "MOGO" nonāk uzvaras attālumā no OHL fināla!

Trešo uzvaru "Optibet" hokeja līgas (OHL) pusfināla izcīnīja "Mogo", kas ar 3:0 sakāva "Prizmu".

Iepriekšējā mačā „Prizmai” neizdevās iemest ripu Henrija Anča sargātajos vārtos, un arī sērijas trešajā mačā komandas sausā sērija turpinājās. Arī „Mogo” hokejisti turpināja iepriekšējā spēlē iesākto, un jau sestajā minūtē izvirzījās vadībā. Ronalds Cinks tika atstāts vienatnē vārtu priekšā, kur viņu ar piespēli atrada Deivids Sarkanis, apstrādāja ripu un iemeta to vārtu augšējā stūrī, trāpot pa Jāņa Auziņa pudeli – 0:1. Trešdaļas laikā „Mogo” hokejisti divas reizes pavadīja laiku uz noraidīto soliņa, taču „Prizmas” vairākuma specbrigāde šīs iespējas neizmantoja.

Otrajā periodā jau mājinieki vairākas reizes nonāca mazākumā, veiksmīgi to izturot. Tikmēr „Prizmas” hokejisti pieļāva kļūdas spēlējot vienādos sastāvos, un vienā no epizodēm Juris Bērziņš ar muguru pret laukumu izdarīja piespēli no laukuma stūra, to pārtvēra Elviss Želubovskis, bet Auziņš vēl nebija paspējis atgriezties savā cietoksnī, un „Mogo” uzbrucēja priekšā bija tukšie vārti – 0:2. Vēl divarpus minūtes vēlāk „Prizma” pazaudēja ripu uz savas zilās līnijas, to pārtvēra Mamonovs un piespēlēja Saulietim, kura plaukstas metiens sasniedza mērķi – 0:3, uzbrucējam gūstos sestos vārtus šajā sērijā – divreiz vairāk, nekā visai „Prizmai”.

Noslēdzošajās 20 minūtēs mājiniekiem bija ļoti laba iespēja gūt vārtus, jo divi „Mogo” hokejisti devās uz noraidīto soliņu 30 sekunžu laikā. Pusotra minūte piecatā pret trijiem pretiniekiem pagāja ar momentiem, taču bez goliem, jo „Mogo” vārtsargs Henrijs Ančs kārtējo reizi parādīja sevi no labākās puses. Trīs minūtes pirms sirēnas viesi palika mazākumā, un Kristaps Riekstiņš pielaboja ripu pēc Maksima Širokova metiena no zilās līnijas, tomēr tiesneši vārtu guvumu neieskaitīja, jo tajā epizodē bija spēle ar augsti paceltu nūju.

Mača beigās izcēlās kautiņš starp Andreju Lavrenovu un Niklāvu Balgalvi, jo iepriekšējā epizodē „Mogo” hokejists rupji nospēlēja pret „Prizmas” spēlētāju. Pēc apspriešanas tiesneši piespieda Lavrenovam 37 minūtes, bet Balgalvis – 25. Spēles gaitu tas vairs neietekmēja, un „Prizma” cieta otro sauso zaudējumu pēc kārtas, šoreiz ar 0:3. Jāatzīmē, ka pēdējo periodu „Mogo” aizvadīja bez Kaspara Saulieša.

Sērijas ceturtā spēle notiks 12. martā.

„Optibet” hokeja līga, 10. marts

Prizma – Mogo 0:3 (0:1; 0:2; 0:0)
Vārti: 5:51 Cinks (Sarkanis) 0:1, 30:18 Želubovskis 0:2, 32:55 Saulietis (Mamonovs) 0:3
Metieni: 23:50
Iemetieni: 31:39
Soda minūtes: 31:49
Vārtsargi: Jānis Auziņš (līdz 59:01) – Henrijs Ančs