Mārupes hokeja svētkos ar grandiozām svinībām atzīmē Mārupes hokeja savienības divu gadu jubileju

11.02.2019 10:00

Sestdien, 9.februārī, “Mārupes ledus hallē”, norisinājās Mārupes hokeja savienības divu gadu jubilejas pasākums, kurā piedalījās arī Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Aigars Kalvītis un Rīgas “Dinamo” spēlētāji, kā arī "Dinamo Rīga" komandas priekšsēdētājs Juris Savickis.

Ar svinīgām uzrunām pasākumu atklāja LHF prezidents Aigars Kalvītis, “Dinamo” priekšsēdētājs Juris Savickis un Mārupes ledus halles īpašnieks Juris Danče.

Ar lielisku melodisku priekšnesumu pasākuma atklāšanā uzstājās arī Rīgas “Dinamo” vadošais aizsargs, kanādietis Metjū Maione, kurš ar savu dziedāšanu un ģitārspēli pārsteidza KHL Zvaigžņu spēlē.

Pēc svinīgās atklāšanas sekoja Mārupes hokeja savienības mazulīšu stafete ar Rīgas “Dinamo” zvaigznēm, U9 spēle pret “Dinamo” hokejistiem, treneru un bērnu sacensības, “All Star Skills”, kā arī vēl vairākas meistarības sacensības.

Pēc tam Mārupes hokeja savienības audzēkņi, izveidojot triumfu arku, no ledus pavadīja Rīgas “Dinamo” spēlētājus, tādejādi novēlot viņiem iekļūt Gagarina kausa izcīņā.

Visu pasākumu laiku darbojās foto stūrītis, kur aktīvi fotografējās pasākuma apmeklētāji, HS “Mārupe” bērni un Rīgas “Dinamo” spēlētāji.

Grandiozās svinības noslēdzās ar tortes pasniegšanu un Rīgas “Dinamo” spēlētāju autogrāfu sniegšanu līdzjutējiem.

Kalendārs

Augusts 2019

P O T C P S Sv
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Meklēt hokejistu

Nozīmīgākie turnīri

Mūsu Twitter