Latvijas nacionālā izlase turnīru Korejā noslēdz otrajā vietā!

Pirmo un vienīgo zaudējumu Dienvidkorejā notiekošajā pārbaudes turnīrā "Legacy Cup" cieta Latvijas izlase, kas papildlaikā piekāpās Kazahstānai ar 2:3. Vārtus Latvijas komandas labā guva Elvijs Biezais un Rūdolfs Maslovskis.

Pirmajā trešdaļā rezultāts netika atklāts, bet otrā perioda sākumā viens no nedaudziem leģionāriem Latvija izlasē, Francijas līgas kluba „Gap” uzbrucējs Elvijs Biezais izvirzīja savu komandu vadībā – 1:0. Drīzumā Kazahstāna atbildēja ar gūtajiem vārtiem VHL kluba „Torpedo” no Ustkamenogorskas Arkādija Šestakova izpildījumā, un otrā trešdaļa noslēdzās ar 1:1.

Noslēdzošā perioda sākumā Riharda Cimermaņa sargātajos vārtos ielidoja otrā ripa – 1:2, taču desmit minūtes pirms sirēnas „Mogo” uzbrucējs Rūdolfs Maslovskis panāca neizšķirtu – 2:2. Pamatlaiks tā arī noslēdzās, bet papildlaikā ceturtajā minūtē Kazahstānai izdevās izraut uzvaru, ka arī triumfēt turnīrā, atzīmējoties Antonam Nekrjačam no Kazahstānas kluba „Beibarys”.

Par labāko spēlētāju šajā mačā Latvijas nacionālās izlases rindās tika atzīts pieredzējušais aizargs Goergijs Pujacs.

Ar divām uzvarām un vienu zaudējumu Valerija Kuļibabas trenētā izlase ieņēma otro vietu turnīrā.

Latvija – Kazahstāna 2:3 (0:0; 1:1; 1:1; 0:1)
Vārti: 22:54 Biezais 1:0, 25:07 Šestakovs (Ļihotņikovs) 1:1, 41:58 Lešenko (Gurins) 1:2, 49:19 Maslovskis (Adeļsons) 2:2, 63:07 Nekrjačs 2:3