Latvijas U-20 izlase apspēlē baltkrievus un izcīna ceturto vietu pasaules čempionātā

Vācijā noslēdzies pasaules čempionāts U20 hokeja izlasēm pirmās divīzijas A grupā. Turnīra pēdējā spēlē Latvijas izlase ar 3:1 pieveica Baltkrieviju.

Latvijas izlasei ar Jāni Vori vārtos izdevās veiksmīgs spēles sākums. Mača 11. minūtē vairākumu realizēja Daniels Bērziņš, izmantojot Jašunova rezultatīvu piespēli. Jašunovs uzvarēja savā divcīņā aizvārtē un pasita ripu uz vārtu priekšu, kur savu iespēju Bērziņš nepalaida garām.

Otrajā periodā baltkrievi uzbruka jau nedaudz vairāk un vairākkārt bija tuvu, lai panāktu neizšķirtu, taču notika pretējais – 37. minūtē Ziemeļamerikā spēlējošais aizsargs Niks Krollis panāca 2:0 Latvijas labā. Latvijai izdevās noorganizēt veiksmīgu ātro uzbrukumu, kurā Emīls Ģēģeris nodemonstrēja individuālo meistarību, apspēlēja pretinieku, un piespēlēja uz vārtu priekšu, kur pēc neliela haosa Krollis tika pie ripas un iemeta to vārtos.

Trešā perioda sākumā Latvijas uzvaru apdraudēja Baltkrievijas gūtie vārti, taču 50. minūtē Jašunovs atjaunoja divu vārtu pārsvaru, rezultatīvas piespēles nopelnot Rihardam Melnalksnim un Arvilam Bergmanim. Atlikušajā laikā vairs rezultāts nemainījās, kas nozīmēja, ka Latvija ne tikai nosargājusi vietu A grupā, bet arī izcīnījusi ceturto vietu turnīrā un attiecīgi 14. vietu pasaulē.