Kārlis Zirnis nosauc Latvijas U-20 izlases sastāvu pasaules čempionātam!

07.12.2018 15:11

Latvijas nacionālās valstsvienības galvenais treneris Kārlis Zirnis nosaucis galīgo sastāvu pasaules čempionātam pirmās divīzijas A grupā, kas no 9. līdz 15.decembrim norisināsies Vācijas pilsētā Fisenē.

Sastāvā Zirnis iekļāvis 13 uzbrucējus, 7 aizsargus un 2 vārtsargus.

Ceturtdien Latvijas U-20 valstsvienība ar rezultātu 5:1 pēdējā pārbaudes spēlē uzveica Austrijas izlasi. Latvijas komandas rindās ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Rūdolfs Polcs, bet 1+1 iekrāja Raivis Ansons un Patriks Marcinkēvičs. Savukārt divas rezultatīvas piespēles aizsarga Harija Branta kontā.

Latvijas nacionālā valstsvienība pasaules čempionātu uzsāks 9.decembrī, kad plkst.14:00 spēkosies ar Francijas izlasi. 

Kārlim Zirnim arī šajā sezonā asistēs amerikāņu speciālists Frenciss Anzalone. Tāpat asistenta pienākumus  pildīs Raimonds Vilkoits, kurš ikdienā strādā MHL vienībā HK “Rīga”. Tikmēr par U-20 valstsvienības fizisko sagatavotību, kā ierasts, ir atbildīgs Ēriks Visockis.

Gatavojoties pasaules čempionātam, Latvijas U-20 izlase starptautiskajā novembra pārtraukuma "logā" piedalījās turnīrā Dānijā, kur izcīnīja pirmo vietu.

Latvijas U-20 nacionālās izlases sastāvs pasaules čempionātam pirmās divījas A grupā:

  Vārds Uzvārds Dz.g. Pozīcija Klubs
1. Niklāvs Rauza 1999 V HK Rīga, MHL
2. Jānis Voris 2000 V Northern Cyclones, NCDC (ASV)
3. Sandis Smons 1999 A Geneve-Servette U20 (Šveice)
4. Renārs Kārkls 1999 A HK Rīga, MHL
5. Patriks Ozols 2001 A HK Lido, Latvijas čempionāts (OHL)
6. Arvils Bergmanis 1999 A HK Rīga, MHL
7. Niks Krollis  1999 A New Hampshire Avalanche, NCDC (ASV)
8. Ernests Ošenieks 2001 A HS Rīga, Latvijas čempionāts (OHL)
9. Harijs Brants 2002 A HK Rīga, MHL
10. Deniss Smirnovs 1999 U Geneve-Servette U20 (Šveice)
11. Emīls Ģēģeris 1999 U Rīgas Dinamo, KHL
12. Daniels Bērziņš 1999 U Rīgas Dinamo, KHL
13. Rihards Melnalksnis 1999 U SCL Tigers U20 (Šveice)
14. Deniss Fjodorovs  2000 U HK Rīga, MHL
15. Rūdolfs Polcs 2001 U HK Rīga, MHL
16. Renārs Cipruss 1999 U HK Rīga, MHL
17. Raivis Kristiāns Ansons 2002 U HS Rīga, Latvijas čempionāts (OHL)
18. Jānis Vizbelis 1999 U Connecticut Jr. Rangers, NCDC (ASV)
19. Patriks Marckinkēvičs 2001 U Kolner EC U20 (Vācija)
20. Gustavs Millers 2001 U HK Rīga, MHL
21. Viktors Jašunovs 2000 U AIK J20 (Zviedrija)
22. Kristaps Skrastiņš 2001 U HS Rīga, Latvijas čempionāts (OHL)

Pasaules čempionāts: (Fisene, Vācija)
9.12.2018. – 15.12.2018.

datums laiks spēle rezultāts
9.12.2018 14:00 Francija - Latvija  
11.12.2018 20:00 Latvija - Austrija  
12.12.2018 17:30 Latvija - Vācija  
14.12.2018 14:00 Latvija - Norvēģija  
15.12.2018 21:00 Baltkrievija - Latvija   

Kalendārs

Decembris 2018

P O T C P S Sv
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
1
2
3
4
5
6

Meklēt hokejistu

Nozīmīgākie turnīri

Mūsu Twitter