Paziņots Latvijas U-20 valstsvienības sastāvs turnīram Dānijā

06.11.2018 12:05
FOTO: Guntis Lazdāns

Latvijas U-20 nacionālās valstsvienības galvenais treneris Kārlis Zirnis nosaucis 26 spēlētāju sastāvu turnīram Dānijā, kas no 7.līdz 10.novembrim norisināsies Vojensas pilsētā.

Latvijas U-20 valstsvienība uz Vojensu līdzi ņems 15 uzbrucējus, 9 aizsargus un divus vārtsargus.

Savainojumu dēļ Latvijas U-20 izlases sastāvā nav iekļauti Antons Siņegubovs un Patriks Zabusovs.

Vislielākā pārstāvniecība Latvijas U-20 nacionālajā izlasē ir no Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandas HK “Rīga”. Kopumā tādu ir 16 spēlētāju.

Bez Latvijas un mājinieces Dānijas šajā Četru nāciju turnīrā spēkosies arī Austrijas izlase un Baltkrievijas valstsvienība.

Latvijas komanda turnīra pirmajā mačā trešdien spēkosies ar Austrijas vienaudžiem, dienu vēlāk tiksies ar Dānijas izlasi, bet turnīru noslēgs ar 9.novembra cīņu pret Baltkrieviju.

Latvijas speciālistam Kārlim Zirnim šajā turnīrā Dānijā asistēs Franciss Anzalone, kurš latvietiem asistēja arī pērnā gada PČ pirmās divīzijas A grupā Francijā.

Latvijas U-20 nacionālā izlase arī šogad spēlē pirmās divīzijas A grupā. Šis čempionāts norisināsies Fisenē (Vācija) un mūsu izlases pretinieki būs Baltkrievija, Francija, Austrija, Norvēģija un Vācija.

Latvijas izlases sastāvs novembra turnīram Dānija:

Vārtsargi: Artūrs Šilovs un Niklāvs Rauza (abi HK “Rīga”)

Aizsargi: Sandis Smons (“Servette U20”, Šveice), Arvils Bergmanis (HK “Rīga”), Ernests Ošenieks (HS “Rīga”), Renārs Kārkls (HK “Rīga”), Ņikita Mateiko (HK “Rīga”), Patriks Ozols (HK “Lido”), Miks Tumānovs (HK “Rīga”), Nauris Sējējs (“Servette U20”, Šveice), Artūrs Treimanis (HK “Pārdaugava”, JAHL).

Uzbrucēji: Emīls Ģēgeris (Rīgas “Dinamo”), Deniss Smirnovs (“Servette U20”, Šveice), Deniss Fjodorovs (HK “Rīga”), Rihards Melnalksnis (“Lagnau”, Šveice), Daniels Bērziņš (Rīgas “Dinamo”), Gustavs Millers (HK “Rīga”), Patriks Marcinkēvičs (“Kolner HC U20”, Vācija), Rūdolfs Polcs (HK “Rīga”), Raivis Kristiāns Ansons (HS “Rīga”),  Antons Trastašenkovs (HK “Rīga”), Ralfs Vjaters (HK “Rīga”), Ričards Grīnbergs (HK “Rīga”), Renārs Cipruss (HK “Rīga”), Roberts Priževoits (HK “Rīga”), Mikus Mintautišķis (HK “Rīga”).

datums

laiks

spēle

07.11.2018.

20:00

Latvija – Austrija

08.11.2018

20:00

Latvija – Dānija

09.11.2018

12:00

Latvija – Baltkrievija

Kalendārs

Novembris 2018

P O T C P S Sv
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
1
2

Meklēt hokejistu

Nozīmīgākie turnīri

Mūsu Twitter