Noslēgusies "Maxima Latvija" atbalstītā Bērnu rehabilitācijas diena

11.09.2018 16:00

Sestdien, 8. septembrī, Vispasaules Fizioterapijas dienā „Ghetto Games” sporta bāzē Grīziņkalnā (Rīgā, Pērnavas iela 42) otro gadu pēc kārtas tika atzīmēta Bērnu rehabilitācijas diena – svētki, kas radīti bērniem un pusaudžiem ar kustību traucējumiem, viņu ģimenēm, draugiem un tuviniekiem. Rehabilitācijas centra „Poga” un mazumtirdzniecības tīkla „Maxima Latvija” kopīgi organizētās labdarības akcijas ietvaros vienkopus tika pulcēti gandrīz 400 dalībnieki no visas Latvijas.

Bērnu rehabilitācijas dienā bērni paši vai kopā ar ģimenes locekļiem varēja izmēģināt dažādas sportiskas aktivitātes, par kuriem bija parūpējusies Latvijas bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija. Visas dienas garumā darbojās dažādas radošās darbnīcas, sniedzot iespēju skatīties iemīļotās multfilmas un iesaistīties kanisterapijas nodarbībā, ko vadīja terapijas suņu biedrība “Maigais suns”. 

Savukārt pieaugušie varēja iegūt noderīgu informāciju izglītojošās lekcijās, ko vadīja psiholoģijas zinātņu doktore, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Diāna Zande, rehabilitācijas centra “Poga” neirologs Dr. Mikus Dīriks,  klīniskā psiholoģe Zane Kronberga un Latvijas Autisma biedrības vadītāja Līga Bērziņa. Vienlaikus stāstā par kafijas namiņa “Kurts Coffee” izveidi, lai sekmētu sava dēla atveseļošanos stāstīja uzņēmēja Ketija Karlsone.

“Īpašs paldies Maxima Latvija, jo bez uzņēmuma svētki nenotiktu. Esam smēlušies daudz prieka un saviļņojuma pilnas emocijas, kas dos enerģiju un izturību ikdienas rehabilitācijas darbā. Mīļš paldies ikvienam, kas kopā ar mums padarīja šo dienu par īstiem svētkiem” tā Bērnu rehabilitācijas dienas atklāšanā akcentēja labdarības fonda Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.
 

 

Kalendārs

Septembris 2018

P O T C P S Sv
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9

Meklēt hokejistu

Nozīmīgākie turnīri

Mūsu Twitter