U-16 izlases galvenais treneris Miļuns: Turnīru aizvadījām labā līmenī

29.08.2018 15:58

Latvijas U-16 valstsvienība no 22. līdz 24.augustam startēja Zell am See (Austrija) turnīrā. Ērika Miļuna vadītā komanda izcīnīja otro vietu četru izlašu konkurencē.

Latvijas izlase šajā turnīrā ar 11:2 sagrāva mājiniekus austriešus, ar 5:3 uzveica Vāciju, bet noslēgumā ar 4:8 kapitulēja Šveicei. Līdz ar to Miļuna vadītā vienība izcīnīja otro vietu.

“Vēlos teikt lielu paldies LHF un “International Hockey School” (IHS), kas izdarīja visu, lai mēs pienācīgi varētu aizbraukt uz šiem mačiem ,” atzina Miļuns. “Šis pirmais turnīrs Austrijā bija sarīkots patiešām augstā līmenī. Bijām nodrošināti ar visu nepieciešamo.”

“Hokeja ziņā nospēlējām labi. Nevis teicami, bet labi. Pēc šīm spēlēm sapratām, pie kā nepieciešams piestrādāt. Pēc rezultātiem secinājumus nevajadzētu izdarīt, jo Austrija, kuru uzveicām ar 11:2, bija laba līmeņa komanda. Arī Vācija bija spēcīga, bet mēs par 100% izpildījām spēles plānu. Savukārt duelis pret Šveici neizvērtās tik veiksmīgi. Laimes māte bija viņu pusē, kā arī mēs aizsardzībā pieļāvām neveiksmīgas kļūdas,” skaidroja latviešu treneris.

“Pēc šīm trijām spēlēm ir izveidojies priekšstats par visiem Latvijas U-16 dalībniekiem, kuri piedalījās šajā turnīrā. Lielākoties tas ir pozitīvs. Nebūtu pareizi šajā vecumā izcelt kādu uzvārdu. Domāju, ka visiem kandidātiem tagad skats uz hokeja pasauli ir nedaudz plašāks. Hokejs šeit un Latvijā atšķiras samērā daudz. Tiem kandidātiem, kas nepiedalījās turnīrā, būs iespēja sezonas laikā apliecināt savu lietderību un pierādīt, ka arī viņi ir pelnījuši pārstāvēt Latvijas izlasi,” stāstīja Miļuns. “Rūpīgi sekosim līdzi kandidātiem un jau lēnām sāksim gatavoties novembra posmam,” piebilda Latvijas U-16 galvenais speciālists.

Nākamās sezonas laikā Latvijas U-16 izlase piedalīsies vairākos starptautiskos turnīros, līdz ar to iespēja apliecināt savus spēkus tiks dota arī daudziem citiem šā vecuma jauniešiem. 

Nākamais U-16 izlašu sabraukums paredzēts novembrī, kad Miļuna padotie aizvadīs trīs spēles pret norvēģu vienaudžiem. Savukārt decembrī paredzēts Četru Nāciju turnīrs Francijā, kur bez mājiniekiem un Latvijas startēs arī Dānija, Norvēģija.

Latvijas U-16 izlases sastāvs turnīrā Austrijā

Vārtsargi: Linards Lipskis (Baltie Vilki), Kārlis Mežsargs (Baltie Vilki)
Aizsargi: Krišjānis Salaks (IHS/Pārdaugava), Bogdans Hodass (JLSS U16), Armands Pētersons (Jūrmala), Gustavs Ozoliņš (Baltie Vilki), Krišjānis Fugalis (IHS/Pārdaugava), Gustavs Stikāns (IHS/Pārdaugava), Ralfs Cipruss (IHS/Pārdaugava), Gustavs Ronis (Baltie Vilki)
Uzbrucēji: Patriks Silvestrs Klemka (Baltie Vilki), Martins Rodrigo Laviņš (Baltie Vilki), Pēteris Purmalis (Baltie Vilki, Artūrs Karaša (LJSS U16), Klāvs Veinbergs (LJSS U16), Ričards Briņecs (LJSS U16), Kristiāns Sāmītis (IHS/Pārdaugava), Akims Šaburovs (IHS/Pārdaugava), Roberts Cjunskis (Lugano U17, Šveice), Darels Dukurs (Tigers U17, Šveice), Anrī Ravinskis (IHS/Pārdaugava), Rinalds Vagals (IHS/Pārdaugava).

Kalendārs

Jūlijs 2019

P O T C P S Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
1
2
3
4

Meklēt hokejistu

Nozīmīgākie turnīri

Mūsu Twitter