Latvija gandrīz atspēlē trīs vārtu deficītu, bet beigās zaudē Francijai

Mača pirmajā periodā ielaižot trīs vārtus, Latvijas hokeja izlase spēja panākt rezultātu 3:4, taču ielaida vēl vienus vārtus un piedzīvoja zaudējumu „Euro Ice Hockey Challenge” turnīrā pret Francijas izlasi ar 3:5.

Šī bija otrā spēle Latvijai Dānijā notiekošajā turnīrā, uz kuru Latvija Bobs Hārtlijs aizvedis eksperimentālo sastāvu ar vairākiem jaunajiem spēlētājiem, ka arī ar dažiem spēlētajiem no Latvijas čempionāta. Vakar komanda pārliecinoši pārspēja Austriju ar 6:1, bet šodien jau pirmajā trešdaļā nonāca iedzinējos ar 0:3 – Šveicē spēlējošie Stefans da Kosta un Eliots Bertons, ka arī Francijas čempionāta pārstāvis Gijoms Leklers bija precīzi savas izlases rindās.

Otrā perioda vidū aizsargs Artūrs Salija pēc laba caurgājiena atspēlēja vienus vārtus – 1:3, taču pēc minūtes vēl viens šveicietis Tims Bozons pretuzbrukumā atjaunoja trīs vārtu pārsvaru – 1:4. Trešdaļas beigās Linards Mazurs-Mago panāca 2:4, bet uzreiz pēc pārtraukuma Egils Kalns guva pirmos vārtus izlases kreklā – 3:4. Spēli izšķīra Vācijas čempionāta pārstāvja Entonija Reka vārti pretuzbrukumā 11 minūtes līdz mača pamatlaika beigām – 3:5, Latvijai piedzīvojot pirmo zaudējumu turnīrā.

Pēdējā spēlē tiks aizvadīta rītdien, 17. februārī plkst. 17:00 pret Dānijas izlasi.

Euro Ice Hockey Challenge, 16. februāris

Latvija – Francija
Vārti: 2:49 Da Kosta (Duejs, Leklers) 0:1, 16:33 Bertons (Gutjerezs, Tirijs) 0:2, 19:14 Leklers (Bertrons) 0:3, 32:26 Salija 1:3, 33:41 Bozons 1:4, 37:10 Mazurs-Mago (Polcs) 2:4, 41:26 Kalns (Kaļķis) 3:4, 49:00 Reks (Da Kosta) 3:5
Vārtsargi: Cimermanis - Kemeners

AVOTS: Sportacentrs.com