Sorokins nosauc U-18 izlases kandidātus turnīram Liepājā

08.02.2018 12:27
FOTO: Guntis Lazdāns

Latvijas U-18 valstsvienības galvenais treneris Oļegs Sorokins nosaucis kandidātu pulku Četru Nāciju turnīram, kas no 15. līdz 17.februārim norisināsies Liepājā.

Kandidātu sarakstā Sorokins iekļāvis četrus vārtsargus, 10 aizsargus un 21 uzbrucēju.

Bez Latvijas šajā turnīrā Liepājā piedalīsies arī Austrija, Dānija un Norvēģija.

Pirms došanās uz Liepāju Sorokina padotie aizvadīs trīs dienu treniņus “Volvo” ledus hallē,  pēc kuriem Sorokins nosauks galīgo sastāvu turnīram.

Pagājušajā nedēļā U-18 valstsvienības kandidāti aizvadīja savstarpēju spēli “Arēna Rīga”.

Latvijas U-18 izlase šosezon jau aizvadījusi divus pārbaudes turnīrus. Novembrī Sorokina vadītā izlase devās uz Norvēģiju, bet decembrī viesos spēkojās ar Austrijas vienaudžiem.

Aprīļa sākumā Latvijas jauniešu izlasei Rīgā ir paredzēts starts U-18 pasaules čempionāta pirmajā divīzijā, kur apakšgrupā būs jāspēlē pret Vāciju, Norvēģiju, Kazahstānu, Slovēnija un Dāniju.

Piebildīsim, ka kandidātu saraksts uz Liepāju var tikt arī papildināts!

Latvijas U-18 izlases kandidāti pārbaudes turnīram Liepājā:

Vārtsargi: Jānis Voris (HK Rīga), Artūrs Šilovs (HS Rīga2001), Bruno Brūveris (HS Rīga2001) un Rihards Norvaišs (HS Rīga).

Aizsargi: Mārtiņš Ķevlis (Liepāja/SSS), Jegors Mateiko (HS Rīga), Rihards Ķuzis (HK Prizma) Ernests Ošenieks, Ņikita Mateiko, Patriks Ozols, Harijs Brants (visi HK Lido), Nauris Sejējs (Servette, Šveice), Arkādijs Topoļevs (HIFK, Somija), Gustavs Bergs (HK Rīga), Toms Liniņš (HK Lido).

Uzbrucēji: Rūdolfs Polcs, Gļebs Prohorenkovs (abi HS Rīga), Vladislavs Barkovskis (Daugavpils/BJSS), Patriks Trasūns (HS Rīga), Raimonds Mikus Vītoliņš (HS Rīga), Patriks Marcinkēvičs (HS Rīga), Ričards Fomins (Liepāja/SSS), Aleksandrs Biškins (HS Rīga), Gustavs Millers (HK Lido), Rihards Krastiņš (HK Prizma), Kristers Arnicāns (GCK Lions, Šveice), Nils Sējējs (Servette, Šveice), Rihards Liģis (Liepāja SSS), Kārlis Tiltiņš (HK Prizma), Jānis Švanenbergs (Venta 2002), Antons Siņegubovs (HK Rīga), Deniss Fjodorovs (HK Rīga), Ričards Grīnbergs (HK Rīga), Mikus Mintautiškis (HS Rīga 2001), Maksims Semjonovs (Orebro, Zviedrija) un Antons Trastašenkovs (HK Rīga).

U-18 komandas treniņi:

12.02. plkst.13:00 - 14:00 (sapulce sākas plkst.12:00).

13.02. plkst.12:30 - 14:00

14.02. plkst.12:00 - 14:00

Latvijas valstsvienības spēļu kalendārs:

15.02. plkst.19:30. Latvija - Austrija

16.02. plkst.19:00. Latvija - Norvēģija

17.02. plkst.16:00. Latvija - Dānija

Kalendārs

Jūnijs 2018

P O T C P S Sv
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Meklēt hokejistu

Nozīmīgākie turnīri

Mūsu Twitter