LHF aicina piedalīties Vecāku asamblejā

03.10.2017 22:15

Latvijas Hokeja federācija (LHF) aicina vecākus pieteikt dalību vecāku asamblejai, kas norisināsies šī gada 2.novembrī, plkst. 18.00 (vieta tiks precizēta un izziņota pēc pieteikšanās termiņa beigām).

Jāizceļ, ka šajā pasākumā uzstāsies arī nacionālās valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs. 

Vecāku asambleja tiek organizēta ar mērķi sekmēt diskusiju starp LHF un vecākiem par profesionālu bērnu sportisko sagatavošanu un iztirzāt būtiskos jautājumus, lai veicinātu spēcīgas un konkurētspējīgas hokeja sistēmas attīstību ilgtermiņā.

Pasākumā tiks lemts par Vecāku padomes izveidi un darbības uzdevumiem, tiks iztirzāti jautājumi par ētisku sporta vidi, kurā jāsadarbojas jaunajiem spēlētājiem, viņu vecākiem, treneriem un citiem sporta profesionāļiem.

Vienlaikus LHF nacionālās izlases fiziskās sagatavotības treneris Ē.Visockis stāstīs par vispārīgās fiziskās sagatavotības nozīmi bērnu un jauniešu attīstības procesā, tāpat tiks prezentēta rokasgrāmata vecākiem un pārrunāti citi aktuāli jautājumi.

Hokejistu vecākiem savu dalību ir iespēja pieteikt elektroniski līdz 6.oktobrim, aizpildot pieteikuma formu zemāk norādītajā saitē. (Jāuzsver, ka iepriekš sūtītie pieteikumi palikuši spēkā. Tos sūtīt atkārtoti nav nepieciešams).

Lai pieteiktos Vecāku asamblejai, SPIED ŠEIT.

Kalendārs

Marts 2018

P O T C P S Sv
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Meklēt hokejistu

Nozīmīgākie turnīri

Mūsu Twitter

Sadarbības partneri