OHL čempionāts sākas ar aizraujošu “Mogo” uzvaru pār “Kurbads”

Ar uzvaru Optibet hokeja līgas (OHL) jauno sezonu sestdien, 9.septembrī sāka HK “Mogo” komanda.

Aizvadītajā spēlē “Mogo” hokejisti ar rezultātu 5:3 (1:1, 2:1, 2:1) uzveica Latvijas čempionvienību “Kurbads”.

Latvijas čempionāta atklāšanas spēlē pirmie vadībā izvirzījās titula īpašnieki. 8.minūtē Sandis Zolmanis izmantoja skaitlisko vairākumu, pārspējot HK “Mogo” vārtsargu Renāru Kazanovu. Pēc septiņām minūtēm krita arī Ulda Čalpas sargātais cietoksnis - precīzs metiens izdevās Rūdolfam Prūsim.

Otrajā periodā Juris Štāls vēlreiz vadībā izvirzīja “Kurbads” hokejistus. Tomēr Paulam Zvirbulim vajadzēja mazāk par minūti, lai panāktu izlīdzinājumu. Un 5 sekundes līdz trešdaļas beigām Zvirbulis vadībā izvirzīja jau “Mogo”.

Trešais periods veiksmīgāk iesākās mājniekiem - Jānis Straupe trešdaļas 14 sekundē “Mogo” vārtos iemeta trešo ripu. Spēles liktenis izšķīrās perioda otrajā pusē. Vispirms Vladimirs Mamonovs 53.minūtē viesu labā guva ceturtos vārtus un 57.minūtē Krišs Lipsbergs precīzi meta virs Čalpas kreisā pleca, kas Mogo ļāva izcīnīt uzvaru ar 5:3.

Par spēles labāko spēlētāju uzvarētājiem atzina Jāni Bullīti, bet “Kurbads” rindās šo godu izpelnījās Edgars Brancis.

HK ''Kurbads'' - HK ''Mogo'' 3:5 (1:1; 1:2; 1:2)
Vārti: 07:57 Zolmanis (Sarkanis, Lavrovs, vair.) 1:0, 14:11 Prūsis (Begovs, Kurmis) 1:1, 26:06 Štāls (Pečura) 2:1, 27:04 Zvirbulis (Širokovs, M. Lipsbergs) 2:2, 39:55 Zvirbulis (K. Lipsbergs, Ozoliņš, vair.) 2:3, 40:14 J. Straupe (Valters, Bluks) 3:3, 52:02 Mamonovs (Širokovs) 3:4, 56:51 K. Lipsbergs (Zvirbulis, Ozoliņš) 3:5.
Soda minūtes: 12:12
Metieni: 38-31
Vārtsargi: Uldis Čalpa - Renārs Kazanovs