Latvijas U17 izlase izcīna otro uzvaru pār Baltkrievijas U16 hokeja izlasi

Svētdien, 5. janvārī "Jelgavas ledus hallē" Latvijas U17 hokeja izlase aizvadīja otro no divām paredzētajām pārbaudes spēlēm ar Baltkrievijas U16 izlasi. Arī otrajā cīņā Latvijas jaunieši izcīnīja uzvaru, šoreiz ar 3:2 (1:0, 1:1, 1:1).

Atšķirībā no sestdienas mača, spēli Latvijas izlases vārtos sāka "Liepājas SSS" auzdēknis Edijs Ozols. Latvijas U17 hokeja izlase rezulatātu atklāja spēles 10.tajā minūtē, kad precīzs metiens padevās Gustavam Milleram. Otrā perioda 7.tajā minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā baltkrievi rezultātu izlīdzināja, vārtus guva Pāvels Denisovs. Minūti un 14 sekundes līdz otrās trešdaļas beigām Aleksandrs Biškins atjaunoja vienu vārtu pārsvaru, 2:1. Trešā perioda ievadā Artjoms Koppas palielināja rezulatātu starpību līdz 3:1. Spēles turpinājumā viesi gan vienus vārtus atguva, tomēr ar to bija par maz un Latvijas U17 hokeja izlase svinēja otro uzvaru divu dienu laikā pār Baltkrievijas U16 hokeja izlasi.

Pārbaudes mači pret Baltkrievijas vienaudžiem tika noorganizēti, lai Latvijas U17 valstsvienība varētu labāk sagatavoties Eiropas jaunatnes ziemas Olimpiādei. Drošības apsvērumu dēļ komanda no dalības turnīrā tika atsaukta, taču iepriekš sarunātās pārbaudes spēles netika atceltas.