Nedēļas nogalē startē Latvijas kausa izcīņas pusfināli

„Optibet sporta bārs” 2017. Latvijas kausa izcīņas pusfinālā savā starpā sacentīsies pērnās sezonas kausa ieguvēji HK „Mogo” un šīs sezonas virslīgas līderi HK „Zemgale/LLU”, otrajā pārī savā starpā sacentīsies HK „Kurbads” un HK „Prizma”.

HK „Mogo” Latvijas kausa izcīņu uzsāka no ceturtdaļfināla, kur pirmajā spēlē ar 2:5 piekāpās HK „Liepāja juniors”, savukārt otrajā bija pārāka ar 8:0. „Mogo” pretinieki pusfinālā HK „Zemgale/LLU” Latvijas kausa izcīņas otrajā kārtā ar 2:1 un 9:3 apspēlēja HS „Rīga”. Šosezon abas komandas Latvijas hokeja virslīgā savā starpā ir sacentušās četras reizes, no kurām trīs uzvaras ir svinējuši HK „Mogo” hokejisti, tiesa gan divas reizes pēcspēles metienos. Spēļu rezultāti - 7:2, 2:1PM, 3:6, 3:2PM.

Otrajā pārī savā starpā sacentīsies 2014. gada finālisti HK „Kurbads” un HK „Prizma”. Abas komandas Latvijas kausa izcīņu uzsāka no ceturtdaļfināla. Ogrēnieši divās spēlēs ar 8:2 un 14:2 pārliecinoši pārspēja „Daugavpils/Dz Cargo”, savukārt HK „Prizma” un HK „Liepāja” duelī pirmajā spēlē 6:5 pārāki bija liepājnieki, otrajā 7:5 HK „Prizma” hokejisti. Divu spēļu summā, pateicoties vairāk gūtajiem vārtiem, pusfinālā iekļuva HK Prizma. Šosezon hokeja virslīgā abas komandas ir sacentušās četras reizes un visas četras reizes panākumus ir svinējuši HK „Kurbads” hokejisti. Spēļu rezultāti – 5:3, 9:4, 5:4, 6:1.

Pirmo pusfinālspēli starp HK „Zemgale/LLU” un HK „Mogo” un otro spēli starp HK „Kurbads” un HK „Prizma” būs iespējams vērot Sportacentrs.com TV.

„Optibet sporta bārs” 2017. gada Latvijas kausa izcīņas fināls tiks aizvadīts 17. februārī ''Arēnā Rīga''.