U20 izlase pasaules čempionātu sāk ar zaudējumu ASV

Pasaules čempionātu ar zaudējumu sākusi Latvijas U20 izlase, kas ar 1:6 piekāpās pērn bronzas medaļu izcīnījušajām ASV vienībai.

Spēles septītajā minūtē ASV izlase panāca 0:1. Patriks Hārpers, kurš bija pieteikts kā 13. uzbrucējs, izmantoja savu iespēju, no labās malas ar plaukstas metienu trāpot tālajā stūrī.

16. minūtē Latvijas U20 izlase panāca 1:1! Veiksmīgas nomaiņas rezultātā vienatnē pret vārtsargu aizskrēja 18 gadus vecais Renārs Krastenbergs, kurš bija aukstasinīgs metienā no neērtā satvēriena.

27. minūtē amerikāņi atgriezās vadībā – 1:2. Kolins Vaits izmantoja nesaprašanos mūsējo aizsardzībā un realizēja izgājienu vienatnē pret Mitenu. Diemžēl mūsējie nespēja izmantot divu vīru pārsvaru gandrī pusotru minūti, par osdīja mūsu pretinieki.Mitens tika galā ar metienu no tuvas distances, bet pirmais pie atlēkušās ripas bija Kleitons Kellers, 1:3. Astoņas minūtes līdz beigām ASV pārsvars sasniedza trīs vārtus. 4:1 panāca Kellers, kurš izcēlās otro reizi mačā. Kļaviņam bija laba iespēja samazināt deficītu, bet amerikāņus izglāba vārtsargs, un sekoja pretinieku atbilde vairākumā – 5:1. Palicis viens pats vārtu priekšā, ar metienu starp Mitena kājsargiem izcēlās Džeremijs Brako. Punktu 40 sekundes līdz beigām pielika Džordans Grīnvejs, kurš atlēkušo ripu raidīja tukšos vārtos, Mitenam glābjot pēc pirmajiem diviem metieniem, bet beigās nesagaidot palīdzību no partneriem – 6:1.

. Nākamais mačs rīt pulksten 23:00 pret Krievijas vienaudžiem, kuri šonakt tiksies ar laukuma saimniekiem kanādiešiem.

Sadarbībā ar Sportacentrs.com

Latvijas U20 izlases sastāvs:

Mareks Mitens (Gustavs Grigals); Maksims Ponomarenko – Kristaps Zīle, Rihards Puide – Roberts Baranovskis – Valters Apfelbaums; Eduards Jansons – Gvido Jansons, Eduards Tralmaks – Renārs Krastenbergs – Erlends Kļaviņš; Kristiāns Rubīns – Kārlis Čukste, Mārtiņš Dzierkals – Filips Buncis – Rūdolfs Balcers; Tomass Zeile – Rimants Zeilis, Roberts Bļugers – Ričards Bernhards – Deniss Smirnovs.

ASV U20 – Latvijas U20 6:1 (1:1, 2:0, 3:0)

Vārti: 6:27 Hārpers (Fitzdžeralds, Ašāns) 1:0, 15:22 Krastenbergs (E. Jansons) 1:1, 26:29 Vaits (Tompsons, Fokss) 2:1, 38:45 Kellers (Vaits, Tompsons) 3:1, 52:19 Kellers 4:1, 57:41 Brako (Terijs, vair.) 5:1, 59:21 Grīnvejs (Kanins, Terijs) 6:1
Soda minūtes: 14:20
Metieni: 30:12
Vārtsargi: Tailers Pārsonss – Mareks Mitens