Latvijas U17 izlase pārbaudes turnīru Baltkrievijā uzsāk ar zaudējumu Krievijai + Foto

Ceturtdien, 3. novembrī Latvijas U17 hokeja izlase Baltkrievijā notiekošā pārbaudes turnīra spēlē ar rezultātu 1:4 (0:2, 1:1, 0:1) piekāpās Krievijas U-16 izlasei.Vienīgos vārtus šajā spēlē Latvijas izlases labā guva Deniss Fjodorovs.

Krievijas hokejisti pirmajā periodā nepilnas pusotras minūtes laikā guva divus vārtus, panākot vadību ar 2:0. Otrās trešdaļas piektajā minūtē pretinieki guva trešo vārtus, bet 24 sekundes pirms perioda beigām Maskavas CSKA audzēknis Fjodorovs pēc pretuzbrukuma vienus vārtus atguva. Trešajā periodā spēles priekšpēdējā minūtē Krievijas U16 izlases hokejisti raidīju ripu tukšos Latvijas izlases vārtos, sarūpējot zaudējumu ar rezultātu 1:4.

Uz U-17 izlasi izsaukti 22 spēlētāji (divi vārtsargi, septiņi aizsargi un 13 uzbrucēji). Seši izlases hokejisti ikdienā spēlē ārzemēs. Komandu šajā turnīrā vada treneri Miks Dzindulis un Juris Ozols.

Rīt Latvijas izlase sacentīsies ar Baltkrievijas vienaudžiem, un 5. novembrī aizvadīs turnīra pēdējo spēli ar Slovākijas U17 hokeja izlasi.

Pērn Latvijas U17 hokeja izlase izcīnīja uzvaras visās trijās spēlēs un ieguva pirmo vietu turnīrā. Rezultāti: 3:2 papildlaikā pret Krieviju U16, 2:1 pret Baltkrieviju U17 un 4:1 pret Slovākiju U16.