"Zemgale""pēdējā minūtē izrauj uzvaru pār "Prizmu"

Otrdien, 18. oktobrī Latvijas hokeja virslīgā tika aizvadīta viena regulārās sezonas spēle. HK "Zemgale/LLU" viesos ar 2:1 spēles izskaņā izcīnīja uzvaru pār HK "Prizma".

Spēles pirmais periods tika aizvadīts bez vārtu guvumiem. Otrajā trešdaļā, spēles 37. minūtē HK "Prizma" uzbrucējs Jurijs Kļujevskis pēc Sanda Grīnberga un Kristapa Riekstiņa piespēlēm izvirzīja mājiniekus vadībā. Otrais periods noslēdzās par labu "Prizmai", 1:0. Trešās trešdaļas izskaņā jelgavnieki spēja realizēt skaitlisko vairākumu un izlīdzināt spēles rezultāti, 1:1. HK "Zemgale/LLU" labā vārtus guva Jānis Bullītis pēc Olafa Aploka un Raivja Kurņigina piespēlēm. 36 sekundes līdz pamatlaika beigām uzvaras vārtus guva Raimonds Vilkoits un jelgavnieki svinēja uzvaru visā spēlē ar 2:1.

Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti abu komandu vārtsargi - Edgars Lūsiņš un Rihards Cimmermanis. Šī uzvara "Zemgalei" ļāva nostiprināties turnīra tabulas otrajā vietā.

Nākamā Virslīgas spēle paredzēta trešdien, kad HK "Mogo" uzņems "Pārdaugava" hokejistus.

HK Prizma – HK Zemgale/LLU 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)

Vārti: 36:17 Kļujevskis (Grīnbergs, Riekstiņš) 1:0, 56:03 Bullītis (Aploks, Kurņigins, vair.) 1:1, 59:24 Vilkoits (Aploks, Birovs) 1:2
Soda minūtes: 18:12
Vārtsargi: Edgars Lūsiņš – Rihards Cimmermanis