Kārtējās Samsung premjerlīgas spēlēs uzvaras izcīna Rīga-20, Rīga 2000 un Latgale

Dramatiskā spēlē Rīga-20 hokejisti pārspēj Liepājas Metalurgu un izvirzās 2. vietā

Kārtējā Samsung premjerlīgas spēlē dramatiska cīņa risinājās Rīgas Sporta pilī, kur savā starpā sacentās 2. un 3. vietā esošās Liepājas Metalurgs un Rīga-20. Ar rezultātu 6:5 spēles galotnē uzvaru izrāva jaunie Rīga-20 hokejisti. Spēles sākums aizritēja līdzīgā cīņa, ko apliecināja arī rezultāta tablo 1:1, taču otrajā periodā jaunie Rīgas hokejisti spēj panākt divu pārsvaru, ko vēl vairāk palielina pēdējā trešdaļā, kad spēles 43. minūte panāk visai graujošo 5:1. Tomēr liepājnieki spēja paveikt nelielu varoņdarbu nepilnu septiņu minūšu laikā panākot neizšķirtu 5:5, taču aizvest kaut punktu no Rīgas kurzemniekiem šaja vakara nebija lemts, jo 3. minūtes līdz spēles beigām Elviss Želubovskis guva izšķirošos sestos vārtus Rīga-20 labā. Šī uzvara ļāva SK Rīga-20 komandai atgriezties 2. vietā turnīra tabulā, bet liepājnieki noslīdēja uz 4. vietu. 07. oktobris, Rīgas Sporta pils SK "Rīga-20" – FHK "Metalurgs" 6:5 (1:1, 2:0, 3:4)Vārtu guvēji: 13:05 1:0 Meija (Bullītis), 17:37 1:1 Golohvastovs (Lelenas), 29:32 2:1 Meija (Bullītis, Zembergs), 36:03 3:1 Pečura (Želubovskis), 41:34 4:1 Meija (Zembergs), 43:21 5:1 Griškēvičs(Pečura, Želubovskis, vair.), 45:51 5:2 Kuļibaba (Fiļimonovs, Koreškovs), 48:03 5:3 Ļouškins (Kuļibaba, Koreškovs), 51:44 5:4 Lelenas (Feoktistovs), 52:11 5:5 Pujats (Golohvastovs, Kumeļiauskas), 57:37 6:5 Želubovskis Soda minūtes: 12:20 Metieni: 32:30 Vārtsargi: Stiģis - Žabotinskis(59:06 – 60:00 tukši vārti)
Samsung premjerlīgas līderi piedzīvo pirmo zaudējumu pamatlaikā Samsung premjerlīgas līderi ASK/Ogre piedzīvoja pirmo zaudējumu pamatlaika šajā sezonā sava laukuma ar 0:3 piekāpjoties pašreizējiem čempioniem Rīga 2000. Rīga 2000 hokejisti jau spēles 35. minūte pēc diviem bijušā Ogres hokejista Edija Brahmaņa un viena Jēkaba Rēdliha rezultatīviem raidījumiem bija iekrājusi solīdu pārsvaru, ko arī nosargāja līdz spēles finālsvilpei. Pēc zaudējuma ASK/Ogre saglabāja līderpozīcijas, bet Rīga 2000 izcīnītie trīs punkti ļāva pakāpties uztrešo vietu. ASK/Ogre - Rīga 2000 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) Vārtu guvēji: 05:47 0:1 Edijs Brahmanis (Artis Ābols, Kristaps Sotnieks) vair., 27:08 0:2 Edijs Brahmanis (Jānis Andersons), 35:03 0:3 Jēkabs Redlihs (Andrejs Ignatovičs).
Latgale uzvar Energija ElektrēnosDivu turnīra tabulas pastarīšu savstarpēja cīņā starp Energija un Latgale maz pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 5:3 izcīnīja daugavpilieši. Energija - Latgale 3:5 (3:3, 0:2, 0:0) Vārtu guvēji: 1:0 4:16 M.Šlikas (Kulevičius), 1:1 4:52 Huhto (Bauba, Limontas), 2:1 5:55 Kulevičius (Aliukonis), 3:1 10:55 Kulevičius (Švedavičius, Aliukonis), 3:2 12:14 Martušovs (Petruks, D. Fjodorovs), 3:3 17:46 Limontas, 3:4 23:39 Glazkovs, 3:5 32:49 Maslovskis (Zeltinš).