ASK/Ogre uzvar Metalurgu Liepājā

Šī vakara spēlē Samsung premjerlīgas līdervienība ASK/Ogre izbraukumā spēja ar rezultātu 4:2 pieveikt ceturtajā vietā esošo Liepājas Metalurgu. Spēles pirmā trešdaļa pagāja saspringtā cīņā taču nevienai no komandām pāsrpēt pretinieku vārtsargus tā arī neizdevās. Turklāt līdzsvars bija arī noraidījumu skaitā - katrai komandai pa diviem.

Šķiet abas komandas savus rezultatīvos metienus bija taupījušas otrajam periodam, kas padevās ļoti rezultatīvs. Spēles 22. minūtē savu nevīstošo meistarību kārtējo reizi apliecināja bijušais Latvijas izlases kapteinis Vjačeslavs Fanduļs izvirzot viesus vadībā ar 1-0. Tomēr pēc septiņām minūtēm viens no Liepājas Metalurga uzbrukuma līderiem Darius Lelenas panāk izlīdzinājumu 1-1. Tomēr neizšķirts uz tablo saglabājās mazliet mazāk par pus minūti, kad Savičevs realizējot vairākumu atkal vadībā izvirza ogrēniešus. Pēc trijām minūtēm vēl viena Latvijas hokeja ļeģenda Aleksandrs Kerčs panāk jau 3-1 ASK/Ogre labā. Taču arī liepājnieki nevēlējās palikt malā šajos rezultatīvitātes svētkos un 35. minūtē Valerijs Kuļibaba samazina rezultātu 2-3. Taču pēdējais rezultatīvais metiens šajā periodā un ka vēlāk izrādījās arī spēlē, tomēr piederēja ASK/Ogre hokejistam Aleksandram Kerčam, kurš 36. minūtē gūstot savus otros vārtus šajā spēlē panāk gala rezultātu 4-2 viesu labā.
Pēdējā trešdaļā pēc ļoti rezultatīvā 2. perioda komandas vairāk vārtus neguva.
FHK Liepājas Metalurgs - HK ASK/Ogre 2:4 (0:0, 2:4, 0:0)