Rīga 2000 sagādā otro zaudējumu Samsung premjerlīgas līderiem

Samsung premjerlīgas centrālajā spēlē starp čempioniem HK Rīga 2000 un pašreizējiem līderiem HK ASK/Ogre ar rezultātu 4:3 pārāki izrādījās pēdējo trīs gadu Latvijas čempioni. Spēle bija līdzīga, taču mazliet pārāki izrādījās rīdzinieki un tas arī atspoguļojās uz rezultāta tablo skanot finālsvilpei Siemens ledus hallē. Jā atzīst arī, ka visas spēles laikā ogrēniešiem tā arī ne reizes neizdevās izvirzīties vadībā, un viņi visu laiku bija iedzinēju lomā. Pirmajā periodā ASK/Ogre atspēlēja vienu vārtu deficītu, otrajā trešdaļā tika atspēlēts divu vārtu iztrūkums, bet noslēdzošajā spēles periodā rīdzinieku gūtie vārti izrādījās vienīgie un uzvarošie.

Pēc šīs uzvaras HK Rīga 2000 ir pakāpusies uz otro vietu turnīra tabulā par pieciem punktiem atpaliekot no līderiem ASK/Ogre, kas gan aizvadījuši vienu spēli vairāk.
28. oktobris. Siemens ledus halle. 710 skatītāji.HK "Rīga 2000" - HK "ASK/Ogre" 4:3 (1:1, 2:2, 1:0) Vārtu guvēji: 04:52 Valters (Ābols, Brahmnais, vair.) 1:0, 16:18 Kardašs (Bondarevs, vair.) 1:1, 22:21 Andersons (Brancis, Ignatovicš) 2:1, 25:57 Ignatovičs (Undelis, maz.) 3:1, 33:40 Grāvītis (Korņilovs, Durdins) 3:2, 37:46 Kardašs (Grāvītis, Korņilovs) 3:3, 50:13 Brahmanis (Žaltkovskis) 4:3. Vārtsargi: Mārtiņš Raitums - Imants Legzda (no 58:57 - 58:59 un no 59:15 - 60:00 tukši vārti).Metieni pa vārtiem: 23:34 (7:13, 8:8, 8:13).Soda minūtes: 22:22 (6:6, 12:6, 4:10).Tiesneši: Mihails Bogdanovs, Vitālijs Korsaks; Ojārs Greijers