Rīga 2000 principiālā spēlē piekāpjas Liepājas Metalurgam

Abu pērnās sezonas finālistu duelī Liepājas Metalurgs izbraukumā pārspēj Rīga 2000 ar rezultātu 4:3. Šosezon abām komandām šī bija septītā savstarpējā spēle un līdz šim labāk bija veicies čempioniem (4 uzvaras). Tomēr šajā spēlē Piņķos visai līdzīgā spēlē liepājnieki līdz otrās trešdaļas vidum bija spējuši iekrāt divu vārtu pārsvaru (2:0), bet perioda beigās šis pārsvars pieauga līdz trim vārtiem (4:1). Pēdējā trešdaļā Rīga 2000 hokejisti centās saglābt to, kas glābjams, un ar Andreja Ignatoviča pūlēm samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču panākt izlīdzinājumu tā arī nespēja. Savstarpējo spēļu rezultāts tagad ir kļuvis 4:3 Rīga 2000 labā, un atlikusi vēl viena savstarpējā spēle Liepājā.

Visi vārtu guvēji:
2:07 Raimonds Daņiličs (Romāns Ņikitins) 1:015:45 Pavlo Borisenko 1:132:43 Donatas Kumeļauskas (Raivo Kurņigins, Svatoslavs Ņikiforovs) 1:234:09 Jānis Pētersons (Valērijs Fiļimonovs, Mihails Bogdanovs) 1:338:05 Pavlo Borisenko (Valērijs Fiļimonovs, vair.) 1:444:15 Andrejs Ignatovičs (Ģirts Ankipāns) 2:445:56 Andrejs Ignatovičs (Guntis Galviņš, Ģirts Ankipāns, maz.) 3:420. janvāris, Siemens ledus halle Piņķos92. Rīga 2000 - Liepājas metalurgs 3:4 (1:1, 0:3, 2:0) - Spēles gaita