ASK/Ogre piedzīvo otro zaudējumu pēc kārtas

Par pārsteigumu Samsung premjerlīgas spēlē parūpējās Daugavpils Latgales hokejisti, kuri savā laukumā ar 4:2 apspēlēja līderus ASK/Ogre. Spēles sākums aizritēja līdzīgā cīņā, un vienīgais panākums 1. perioda pašās beigās ar minimālu pārsvaru pārtraukumā ļāva aiziet čempionāta līderiem.Otrajā trešdaļā Latgale spēja rezultātu izlīdzināt, taču jau pēc piecām minūtēm ogrēnieši atkal izvirzījās vadībā.Tomēr pēdējā periodā daugavpilieši divreiz izmantoja ASK/Ogre spēlētāju noraidījumus, kā arī guva vienus vārtus vienādos sastāvos, un izcīnīja pelnītu uzvaru ar rezultātu 4:2.

Šis panākums ļāva Latgalei atkal apsteigt Rīga-20 turnīra tabulā un pakāpties uz 4. vietu.Visi vārtu guvēji:
19:59 Bluks (Razgals, Tomans) 0:1,
24:38 Vodolažskis (Petruks, Jerofejevs) 1:1,
30:15 Kardašs (Korņilovs, Adamovičs) 1:2,
44:54 Fjodorovs Dmitrijs (Limontas, vair.) 2:2,
49:18 Glazkovs ( Maslovskis, Machaleks) 3:2,
51:37 Mahaleks (Huhto, Limontas, vair.+2) 4:2.20. janvāris, Daugavpils ledus halle93. Latgale - ASK/Ogre 4:2 (0:1, 1:1, 3:0) – Spēles gaita