Rīga 2000 pēcspēles metienos uzvar Latgali Daugavpilī

Dramatiski notikumi risinājās kārtējā Samsung premjerlīgas spēlē Daugavpilī, kur vietējā Latgale pēdējā trešdaļā spēja atspēlēt trīs vārtu deficītu, taču tomēr zaudēja pēcspēles metienos čempioniem Rīga 2000 4:5. Praktiski visu spēles laiku līdz 42. minūtei rīdzinieki kontrolēja spēles gaitu un bija izvirzījušies pārliecinošā vadībā ar 4:1. Taču pēc sešām minūtēm divu spēlētāju pārākumu izmato Latgale, vēl pēc minūtes tiek gūti vēl vieni vārti un no liela pārsvara nav ne vēsts. Divarpus minūtes līdz spēles beigām Latgales kapteinis Saulius Limontas izlīdzināja rezultātu, kas nozīmēja, ka komandām jāspēlē pagarinājums. Papildlaikā neviena no komandām vārtus nespēja gūt, un tas nozīmēja to, ka uzvarētāja noskaidrošanai komandām būs jāķeras pie pēcspēles metieniem. Šajā savdabīgajā loterijas un meistarības apvienojumā veiksmīgāki izrādījās rīdzinieki. Izšķirošais bullītis Arta Ābola kontā, bez viņa savus metienus realizēja arī Ģirts Ankipāns (Rīga 2000) un Vladislavs Vodolažskis (Latgale). Savukārt savus metienus nerealizēja Latgalē – Limontas, Maslovskis, Huhto un Matvejevs, bet Rīga 2000 neprecīzi bija Ignatovičs, Hromčenkovs un Ņikitins.

24. janvāris, Daugavpils ledus halle96. Latgale – Rīga 2000 4:5 (0:1, 1:2, 3:1, 0:0, 1:2) – spēles gaita