Rīga 2000 izcīna uzvaru galvaspilsētas klubu duelī

Samsung premjerlīgas kārtas centrālajā spēlē uzvaru izcīnījuši pašreizējie čempioni Rīga 2000, kas Piņķos ar 5:2 (1:0, 1:0, 3:2) pārspēja citu galvaspilsētas klubu Rīga-20. Lai arī spēles rezultāts norāda uz Rīga 2000 pārsvaru, taču čempioniem nācās papūlēties tikt pie trim punktiem.

1. trešdaļā Rīga-20 hokejisti radīja vairākas labas vārtu gūšanas izdevības, taču diemžēl nespēja tās realizēt, savukārt Rīga 2000 labā vienīgos vārtus guva pieredzējušais Aleksejs Hromčenkovs. Arī 2. periodā aina laukumā nemainījās, jaunieši turpināja nesekmīgi uzbrukt, bet vārtus atkal guva Rīga 2000 un atkal rezultatīvs bija Hromčenkovs.3. trešdaļā laukumā jau dominēja Rīga 2000, kas minūtes laikā guva divus bezatbildes vārtus, desmit minūtes līdz mača beigām iekrājot pārliecinošu pārsvaru – 4:0. Spēles liktenis bija izšķirts un turpinājumā čempioni guva vēl vienus vārtus, kā arī atļāva viesiem gūt divus vārtus.Visi vārtu guvēji:
15:54 Hromčenkovs 1:0,
33:26 Hromčenkovs (Ābols, Ankipāns) 2:0,
49:07 Daniličs (Brancis, Valters) 3:0,
50:22 Sotnieks (Brahmanis) 4:0,
54:15 Ņiktins (Ignatovičs, Bērziņš) 5:0,
54:37 Džeriņš (Želubovskis, Bullītis) 5:1,
56:12 Bullītis (Želubovskis, Griškevics) 5:2.27. janvāris, Siemens ledus halle98. Rīga 2000 - Rīga 20 5:2 (1:0, 1:0, 3:2) – spēles gaita