Rīga-20 sensacionāli uzvar ASK/Ogre pusfināla pirmajā spēlē

Samsung premjerlīgas pusfināla sērijas 1. spēlē savā laukumā ASK/Ogre hokejisti ar rezultātu 4:5 zaudēja jaunajiem Rīga-20 hokejistiem. Pirmās trešdaļas 8. minūtē Aleksandrs Kerčs vairākumā guva pirmos vārtus, izvirzot vadībā mājiniekus, taču pēc septiņām minūtēm Gints Meija, izmantojot vairākumu, izlīdzina rezultātu 1:1. Taču drīz vien tas pats Kerčs vairākumā atkal vadībā izvirza ASK/Ogre 2:1. Otrajā periodā pirmie vārtus guva armijnieki, kad savus trešos vārtus spēlē gūst Kerčs, panākot jau 3:1, taču jaunie rīdzinieki nesalūza tik nelabvēlīgā situācija, gūstot divus vārtus trīs minūšu laikā (Apelis un Straupe) un rezultāts atkal neizšķirts - 3:3. Līdz trešdaļas beigām Grāvītis tomēr atkal vadībā spēja izvirzīt ASK/Ogre – 4:3, taču kā vēlāk izrādījās pēdējo reizi šajā vakarā. Spēles pēdējās periodā Rīga-20 dominēja laukumā, un piektajā minūtē Želubovskis rezultātu izlīdzināja, bet vēl piecas minūtes vēlāk Džeriņš jau izvirzīja vadībā Rīga-20 hokejistus - 5:4. Šis rezultāts arī saglabājās līdz spēles beigām, turklāt ASK/Ogre kaut ko daudzmaz bīstamu pie rīdzinieku vārtiem spēja izveidot tikai pēdējā minūtē.

Nākamo pusfināla spēli abi sāncenši aizvadīs 11. martā plkst. 17:00 Rīgas sporta pilī.10. marts, Vidzemes ledus halle, Pusfināla 1. spēleASK/Ogre - Rīga-20 4:5 (2:1, 2:2, 0:2) (Sērijā līdz trim uzvarām 0:1)Vārtu guvēji:
07:24 Kerčs (Korņilovs, vair.) 1:0,
15:07 Meija (vair.) 1:1,
16:40 Kerčs (Tomans, Astašneko, vair.) 2:1,
26:28 Kerčs (Tomans, Razgals) 3:1,
34:28 Apelis (Pečura, Cibuļskis) 3:2,
37:08 Straupe (Bajaruns, Jekimovs) 3:3,
38:27 Grāvītis (Korņilovs, Bērziņš) 4:3,
44:12 Želubovskis (Demiters, Pečura) 4:4, 49:06 Džeriņš (Rutkis) 4:5.