Liepājas Metalurgs uzvar Rīga-20 un pietuvojas bronzas medaļām

Samsung premjerlīgas pirmajā sērijas par trešo vietu spēlē Liepājas Metalurgs savā laukumā ar rezultātu 2:1 pieveica Rīga-20. Lai arī pirmajā trešdaļā tika izveidotas vairākas bīstamas vārtu gūšanas iespējas, turklāt viesi vairākas reizes spēlēja vairākumā, nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās Arī otrajā trešdaļā abas komandas vairāk grēkoja ar pārkāpumiem, taču taustāmu labumu no tā gūt nespēja, un tikai pašās perioda beigās Fiļimonovs guva pirmos vārtus, izvirzot Liepājas Metalurgu vadībā ar 1:0. Koreškovs trešās trešdaļas sākumā jau panāk 2:0 liepājnieku labā, taču rīdzinieki nepadevās, un nepilnu minūti līdz spēles beigām Rīga-20 spēlējot bez vārtsarga ar Cibuļska pūlēm spēja vienus vārtus atgūt, taču kam vairāk vienkārši pietrūka laika.Liepājas Metalurgs izcīnīja pirmo uzvaru sērijā par trešo vietu, kas ilgs līdz divām uzvarām. 23. martā abas komandas spēlēs vēlreiz, šoreiz jau Rīgas sporta pilī, un jau tad var noskaidroties bronzas medaļu liktenis.21. marts, Liepājas Metalurga ledus halle, Sērija par trešo vietu, 1. spēle. Liepājas Metalurgs – Rīga-20 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) (Sērijā līdz divām uzvarām 1:0)

Vārtu guvēji: Valerijs Fiļimonovs 1:0, Oļegs Koreškovs 2:0, Oskars Cibuļskis 2:1.