Latvijas U18 izlase pārbaudes spēlē sagrauj pasaules vicečempionus Somijas U18 izlasi

Šodien Tukumā TUKO ledus hallē Latvijas U-18 hokeja izlase Aleksandra Klinšova vadībā, gatavojoties pasaules čempionātam elites grupā, kas no 11. – 22. aprīlim norisināsies Somijā, aizvadījusi pirmo pārbaudes spēli pret pašreizējajiem pasaules vicečempioniem Somijas U-18 hokeja izlasi, un izcīnījusi pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7:2 (0:1, 0:1, 7:0).Spēles sākums veiksmīgāks padevās Somijas jauniešiem, izmantojot daudzos Latvijas U-18 izlases noraidījumus, un pēc spēlētiem diviem periodiem viesi bija vadībā ar 2:0. Mūsu jaunie hokejisti pēdējā trešdaļā ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet mača pēdējās četrās minūtēs gūstot četrus vārtus, sagādāja viesiem pamatīgu sagrāvi. Latvijas U-18 izlases sastāvā mačā divus vārtus guva Edgars Lipsbergs (attēlā), savukārt pa vieniem vārtiem Roberts Bukarts, Sergejs Daņilovs, Edgars Apelis, Norberts Danemanis un Jānis Straupe.

Svētdien 1 .aprīlī turpat Tukumā plkst. 18:00 abas komandas aizvadīs vēl vienu savstarpēju spēli.
31. marts, TUKO ledus halle (Tukumā), pārbaudes spēleLatvijas U18 izlase – Somijas U18 izlase 7:2 (0:1, 0:1, 7:0) SPĒLES PROTOKOLS