Latvijas sieviešu izlase hokejā ar zaudē arī otrajā pasaules čempionāta spēlē

2007. gada 03. aprīlis Diemžēl Latvijas sieviešu izlase arī savā otrajā spēlē Pasaules čempionātā 1. divīzijā, kas no 2. līdz 8. aprīlim norisināsies Japānas pilsētā Nikko, piedzīvoja zaudējumu pagarinājumā ar rezultātu 2:3 (1:0, 1:2, 0:0, 0:1) piekāpās Francijai. Lai arī pirmajā periodā mūsu meitenes pēc Ivetas Kokas metiena izvirzījās vadībā, taču otrajā periodā francūzietes divas reizes pērspēja Lolitu Andriševsku. Tomēr ar tās pašas Ivetas Kokas palīdzību Latvija atkal panāca izlīdzinājumu. Trešajā periodā rezultāts nemainījās, bet kad pagarinājumā bija spēlēta viena minūte Francija guva uzvaras vārtus.

Mūsu hokeja meiteņu pretinieces tālākās spēlēs būs Dānijas, Čehijas un Norvēģijas sieviešu izlases hokejā.
Vairāk informācijas par turnīru var atrast PČ oficiālajā interneta mājas lapā - 2007ihwwc1.com .
3. aprīlis, Nikko (JPN), Pasaules čempionāts hokejā sievietēm, 1. divīzija
Francijas sieviešu izlase - Latvijas sieviešu izlase 3:2 (0:1, 2:1, 0:0, 1:0) Spēles gaita