HK Rīga 2000 ar uzvaru sāk jauno Samsung premjerlīgas sezonu

Siemens ledus hallē 12. septembrī notika jaunās sezonas Samsung premjerlīgas oficiālā atklāšanas spēle, kurā HK "Rīga 2000" ar 6:1 pārspēja HK "LSPA/Rīga" vienību. Pirms spēles notika jaunās Samsung premjerlīgas atklāšana, kurā piedalījās LHF prezidents Kirovs Lipmans un Samsung pārstāvniecības Baltijas valstīs vecākais menedžeris Suk IL Lims, kuri abi arī veica pirmo simbolisko iemetiens.

Spēli apņēmīgāk uzsāka LSPA hokejisti, kuri neprata pirmajās spēles 5 minūtēs realizēt 5-6 drošus vārtu momentus, kas izveidojās HK Rīga 2000 hokejistu noraidījumu dēļ (vienubrīd uz sodīto spēlētāju soliņa sēdēja pat trīs rīdzinieki). Taču LSPA/Rīga spēlētāji tā arī nespēja realizēt arī divu hokejistu vairākumu, taču iegūto teritoriālo pārsvaru vārtu guvumā, spēlējot vienādos sastāvos, pārvērta Eduards Bullītis, kuram kā pirmo vārtu guvējam pienācās speciālbalva no Samsung – mobilais telefons.
Tomēr HK Rīga 2000 visai drīz panāca izlīdzinājumu un pat izvirzījās vadībā. Otrajā un trešajā periodā pašreizējie čempioni jau pārliecinošāk kontrolēja spēles gaitu gūstot pa 2 vārtiem katrā trešdaļā, un spēli pabeidzot ar visai pārliecinošo 6:1.
Trešdiena, 12.septembris. Siemens ledus halle. 318 skatītāji.7. HK "Rīga 2000" - HK "LSPA/Rīga" 6:1 (2:1, 2:0, 2:0) Spēles protokolsVārtu guvēji:
05:10, Bullītis (Kauss) 0:1,
05:47, Želubovskis (Ankipāns) 1:1,
07:48, Glazkovs (An.Āboliņš, M.Širokovs) 2:1,
27:33, M.Širokovs (Demiters, Brancis, vair.) 3:1,
28:34, Brakšs (Kļujevskis, Gaļajevs) 4:1,
43:14, Daniličs (Ābols, Meija) 5:1,
56:32, Daniličs (M.Širokovs).Vārtsargi: Edgars Lūsiņš - Dainis Vasiļjevs.Soda minūtes: 12:8 (6:0, 4:4, 2:4).Tiesneši: A.Borisovs, A.Ansons, Artis Bērziņš.Labākie spēlētāji: Raimonds Daniličs - Eduards Bullītis.