Savā laukumā Liepājas Metalurgs pirmajā spēlē piekāpjas LSPA/Rīga, bet otrajā sagrauj studentus

Divas spēles Liepājās 19. un 20 . oktobrī Samsung premjerlīgā aizvadīja turnīra līderi Liepājas Metalurgs un ceturtajā vietā esošie LSPA/Rīga. Pirmajā spēlē piektdien daudziem par pārsteigumu uzvaru pēcspēles metienos ar rezultātu 5:4 izcīnīja rīdzinieki. Sestdienas spēlē čempionāta līderi neatstāja viesiem nekādas cerības sagraujot tos ar rezultātu 8:0.Piektdienas spēlē metalurga hokejisti visai ātri ieguva 2 vārtu pārsvaru un šķiet padomāja, ka spēle jau ir uzvarēta. Tas šoreiz viņiem maksāja ļoti dārgi, jo vēl 1. periodā studenti rezultātu izlīdzināja, bet izšķirošajā trešdaļā divas reizes spēja izvirzīties vadībā, taču mājinieki katru reizi spēja panākt izlīdzinājumu, kā rezultātā uzvarētāja noskaidrošanai nācās ķerties pie pēcspēles metienu realizācijas, kuros veiksmīgāki bija viesi, svinot uzvaru ar 5:4. Sestdienas spēlē laukumā jau bija pavisam cits Liepājas Metalurgs (šķiet treneriem piektdienas vakarā būs bijusi ļoti smaga saruna ar saviem spēlētājiem), jo kurzemnieki ļoti pārliecinoši apspēlēja LSPA/Rīga, kuri zaudēja bez variantiem. Uzvarot ar rezultātu 8:0 Liepājas Metalurgs šķiet vēlējās apliecināt, ka iepriekšējā vakarā piedzīvotā neveiksme ir tikai pārpratums. Protams, ka Liepājas Metalurgs ir spēcīgāka komanda par LSPA/Rīga raugoties no visām pusēm, taču tas nenozīmē, ka uzvaras iespējams izcīnīt bez maksimālas piepūles. Tas tikai apliecina, kas mūs ar4ī turpmāk gaida spraigas cīņas ar neprognozējamiem rezultātiem.

Sestdiena, 20. oktobris, Liepājas Metalurga ledus halle (Liepājā).
55:17 Lelenas (Smirnovs, Čirkovs) 7:0,
56:40 Tjoluškins (Mamonovs, Kiriļenko, vair.) 8:0.Vārtsargi: Žabotinskis – Enkuzens (Vasiļjevs 16:27)
Piektdiena, 19. oktobris, Liepājas Metalurga ledus halle (Liepājā).46. SK Liepājas metalurgs – SK LSPA/Rīga 4:5 (2:2, 0:0, 2:2, 0:0, 0:1)Vārtu guvēji:
4:35 Feldmanis (Fiļimonovs, Borisenko) 1:0,
4:57 Smirnovs (Lelenas, Pliskauskas) 2:0,
15:23 Cibuļskis (Gricinskis, Zembergs) 2:1,
16:53 Straupe (Ozoliņš) 2:2,
44:13 Jekimovs (Skuška, Gricinskis) 2:3,
45:36 Gubins (Kirilenko, Kuļibaba) 3:3,
50:15 Ozoliņš (Jekimovs) 3:4,
53:25 Lelenas (Smirnovs, Pliskauskas) 4:4,
65:00 Straupe 4:5 (izšķirošais pēcspēles metiens).